Kuchár/kuchárka

Tehelňa STOVA, spol. s r. o.

Miesto práce
Letecká 35, 05201 Spišská Nová Ves, okres Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
750

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava jedál v kaviarni podľa aktuálnej dennej ponuky
- príprava denného menu
- prípravné práce
- starostlivosť o čistotu kuchyne
- zodpovednosť za efektívne využívanie zásob

- pracovná doba 7.00 - 15.30, len v pracovné dni
- sociálne benefity, vzdelávanie, práca v stabilnej spoločnosti v príjemnom prostredí a zabehnutom kolektíve

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu nám prosím pošlite Váš štruktúrovaný životopis spolu so žiadosťou o prijatie do pracovného pomeru.

Do žiadosti prosím uveďte nasledovný súhlas:

"Týmto udeľujem súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania a v profesijnom životopise poskytnutých spoločnosti Tehelňa STOVA, spol. s. r . o. so sídlom Letecká 35, 052 01 Spišská Nová Ves podľa zák. č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení zákonov v znení neskorších predpisov na účely sprostredkovania zamestnania. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do doby jeho písomného odvolania."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár/čašník

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Oceníme, ak je varenie Vašou skutočnou záľubou :-)

Naša spoločnosť prevádzkuje 3 hobby obchody s kompletným sortimentom potrieb pre remeselníkov, domácich majstrov a živnostníkov, ako aj záhradné centrum.
V roku 2021 sme pre našich zákazníkov otvorili v Spišskej Novej Vsi nové kúpeľňové štúdio (https://stova.sk/kupelnovestudio/).
Každý rok obslúžime viac než 150.000 spokojných zákazníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3083387  Dátum zverejnenia: 11.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750