Colný deklarant

TEH SPED s.r.o.

Miesto práce
Mojš 182, Žilinský kraj, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
17.07.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

kontakt s colnou správou, vystavovanie colných dokladov, spracovávanie Intrastat-SK hlásení

Záujemcovia o uvedenú pozíciu môžu posielať svoje životopisy na mailovú adresu spedition@teh-sped.sk.

Vzhľadom na veľké množstvo kandidátov budú oslovení len kandidáti, ktorí budú vybratí do užšieho výberu.

Bez uvedeného súhlasu so spracovaním osobných údajov nebudú môcť byť Vaše údaje spracované.

Týmto udeľujem súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania a v profesijnom životopise poskytnutých spoločnosti TEH SPED, spol. s r.o. so sídlom Borová 3175, 01007 Žilina podľa zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon č. 122/2013 Z. z.“) na účely sprostredkovania zamestnania. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do doby jeho písomného odvolania. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

colny deklarant

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy
Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2 roky

-ochota a chuť pracovať
-trpezlivosť
-schopnosť pracovať na zmeny
-zodpovednosť za odvedenú prácu

Naša spoločnosť ponúka zastupovanie právnických aj fyzických osôb pri colnom konaní, či priame alebo nepriame zastúpenie súvisiace s dovozom, vývozom alebo tranzitom tovaru a taktiež spracovanie štatistických hlásení.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Mojš 182
01001 Žilina
ID: 3099780   Dátum zverejnenia: 12.6.2017