Можливість для людей з України

Pracuj s nami ako Konzultant! Nikdy nie je neskoro rozbehnúť svoju kariéru nanovo. Máme prepracovaný systém zaškolenia s jasným kariérnym postupom.

TeGal - Consulting s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
1 000 - 2 500 EUR/mesiacMzda na báze výkonu, v rozmedzí od 1,000 EUR do 2,500 EUR mesačne, závislá od dosiahnutých výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracuj ako Konzultant v našej neustále sa rozvíjajúcej spoločnosti, ktorá je uznávaným lídrom v
oblasti osobných financií. Ponúkame Ti moderné digitálne prostredie s flexibilnými pracovnými podmienkami a s jasným kariérnym postupom. Náš prístupu k školeniam a rozvoju Ťa perfektne pripraví k dosiahnutiu úspechu na tejto pozícii.

Detaily pracovnej pozície

  • Práca z domu na živnosť
  • Motivačný provízny systém
  • Štandardné dosahovanie mzdy sa pohybuje v rozpätí 1000 - 2,500 EUR/mesiac

Hlavné úlohy a zodpovednosti

  • Účasť na školiacich online kurzoch a získavanie certifikátov v oblasti financií
  • Identifikácia a získavanie obchodných príležitostí, účasť na obchodných stretnutiach
  • Vytváranie finančných analýz a plánov pod vedením skúsenejších manažérov
  • Poskytovanie komplexných finančných služieb existujúcim aj novým klientom
  • Vedenie vzdelávacích a poradenských stretnutí pre klientov
  • Organizácia a vedenie podujatí a školení v rámci SR
  • Aktívna práca na osobnom branding-u a budovanie reputácie odborníka
  • Mentoring a koučing od skúsených profesionálov

  • Moderné digitálne nástroje pre efektívnu prácu
  • Flexibilná pracovná doba
  • Možnosť práce z domu, alebo z kancelárie
  • Komplexné vzdelávanie a školenia zadarmo
  • Kariérny rast založený na výkonnosti
  • Mentoring od najlepších profesionálov
  • Rôzne benefity pri dosahovaní výsledkov (napr. elektronika, finančné bonusy, platené dovolenky)
  • Stabilné a dlhodobé zázemie v úspešnej medzinárodnej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Po zaslaní vášho CV vás budem kontaktovať e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Zoom: Video Conferencing - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Stredoškolské vzdelanie s maturitou alebo vyššie
  • Skúsenosti v proklientských pozíciách vítané (napr. obchodník, konzultant, predajca)
  • Znalosť práce na PC (Microsoft Office, Zoom)
  • Silné komunikačné a prezentačné schopnosti
  • Podnikateľské myslenie a schopnosť riešiť problémy
  • Profesionálne vystupovanie a prístup k zákazníkom
  • Ochota učiť sa a rozvíjať v oblasti financií
  • Schopnosť pracovať samostatne a zároveň efektívne spolupracovať v tíme

Gabriela Szomolaiová je expert v oblasti IT a osobných financií, obchodná vedúca skupiny v spoločnosti OVB a lektorka finančnej gramotnosti s pôsobením v Bratislave. Inovuje biznis kreatívne a jej 12 ročné skúsenosti v oblasti IT projektového manažmentu sa rozhodla využiť v oblasti financií, investícií a udržateľného budovania majetku. Už niekoľko rokov sa zameriava na oblasť osobných financií a téme digitálnej slobody.

Pod jej vedením skupina finančných odborníkov rastie kariérne aj osobnostne. Učí ľudí podnikať v danej oblasti a poskytuje im zázemie pre osobnostný rast formou mentoringu a koučingu. Klientom spravuje osobné financie, navrhuje individuálne stratégie a tvorí elitné finančné plány podľa certifikácie EFA (European Financial Advisor). Výsledkom spolupráce je vytvorenie dlhodobo udržateľnej finančnej nezávislosti, budovanie aktív a majetku na základe aktuálnej situácii klienta. Jej obľúbeným mottom je: „Finančné nástroje na trhu sú menné, ale stratégie sú stále.“

Spolupráca s OVB ju inšpirovala hlavne z pohľadu stability podnikania a to budovania firmy založenej na digitálnej modernej vízii v konzervatívnom biznise. Jej myšlienky a postoje si prečítajte na LinkedIn profile https://www.linkedin.com/in/gabriela-szomolaiova/

Kontakt

Kontaktná osoba: Gabriela Szomolaiová
Tel.: +421911445460
E-mail: poslať životopis
ID: 4804170  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac