Pracovník výsadby stromkov v Nemecku

TEFI s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
22.10.2017
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 1600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadám pracovníkov (vzhĺadom na fyzickú náročnosť a potrebu fyzickeho fondu najlepšie mužov do veku 35 rokov!!!) na výsadbu stromkov v Nemecku, najlepšie z Prievidze a okolia. Jedná sa o sezónnu, fyzicky náročnú prácu vhodnú len pre mladých , pracovitých, zručných a fyzicky zdatných ľudí. Čistá hodinová mzda je od 6- 14,-€/hod. (závisí od výkonu). Cestu a ubytovanie zabezpečujem a hradím. Stravovanie vo vlastnej réžii. Skúsenosť s prácou v lese a vodičský preukaz sk.B výhodou. Výkon prác cca. 2 mesiace od 22.10.2017

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Firma pôsobiaca na Rakúskom a Nemeckom trhu v oblasti sprostredkovania,obchodu, služieb,v oblasti kovospracujúceho priemyslu a lesnictve.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1125862  Dátum zverejnenia: 8.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 1600 EUR/mesiac