Operátor výroby

TEDY SK, s.r.o.

Miesto práce
Kamenice nad Lipou, Česko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
22 000 Kč/mesiacod 22 000 CZK, možnosť navyšovania mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha technologických strojov, lisovanie, ohýbanie, bodovanie.

Možnosť dlhodobého zamestnania v rastúcej a perspektívnej spoločnosti,
Zabezpečené ubytovanie,
Bezplatná doprava do zamestnania,
Dochádzkový bonus,
Odmeňovanie závislé od pracovných výkonov
Príplatky nad rámec zákona
Možnosť čerpania záloh
Dennodenná starostlivosť koordinátora
Možnosť nadčasov/12 h zmeny
Preplatenie vstupných cestovných výdavkoch po odpracovaní 3 mesiacov

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite Váš životopis e-mailom, na dole uvedený kontakt. V prípade ďalších otázok nás kontaktujte aj telefonicky. Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň udelujete súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť
Ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke,
Fyzická zdatnosť
Ochota pricestovať do Kamenice nad Lípou

Pred 15 rokmi začal tím majiteľa Ing. Radka Svobodu, MBA svoje aktivity v oblasti audítorskej činnosti a účtovníctva, aby v roku 2020 vďaka svojej cieľavedomosti a profesionalite práve RS Investment Group zastrešovalo portfóliu niekoľkých samostatných spoločností s fungovaním na medzinárodnom trhu.

Vedenie RS Investment Group verí v budovanie kvalitných vzťahov postavených na hodnotách dôvery, profesionality a otvorenosti.

RS IG je pre Vás strategickým partnerom pre efektívnu realizáciu vašich vízií a s ohľadom na maximalizáciu obchodného potenciálu a jeho výnosov.

Práve na ľuďoch a vzťahoch sa spoločnosť RS IG zakladá najviac.

Nech už sa jedná o zaistenie ľudských zdrojov formou agentúrnej práce, zaistenie chodu výrobných celkov prostredníctvom outsourcingu alebo odborného poradenstva so znalosťami procesov a obchodných skúseností.

Filozofia „FAIR FOR ALL“ – „FÉROVO PRE VŠETKÝCH“ je potom nastavená nie len vnútri spoločnosti, ale aj v odboroch, ktorým sa jednotlivé divízie venujú.
ID: 4008402  Dátum zverejnenia: 5.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 22 000 Kč/mesiac