Personálny referent TEDi (M/Ž) s nemeckým jazykom

TEDi Betriebs s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacuvedená mzda je spodnou hranicou, základná mzda závisí od kvalifikácie a odbornej praxe uchádzača, dohoda možná

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

My v TEDi pracujeme v jednej z popredných spoločností v nepotravinárskom priemysle. Od založenia spoločnosti v roku 2004 udržateľne rastieme a v súčasnosti zamestnávame približne 24 000 ľudí vo viac ako 2 550 pobočkách a v sídle našej spoločnosti v Dortmunde. Rozvíjame sa a hľadáme práve Vás a Vaše nadšenie pre otázky personálnej politiky. Ak máte radi zodpovednú úlohu, ste komunikatívni a dobre organizovaní a hľadáte novú výzvu, potom je táto ponuka práve pre vás - je tu príležitosť stať sa súčasťou TEDi – trendového a priateľského diskontu!
Ponúkame stabilné pracovné miesto.

VAŠE ÚLOHY:
• Podpora personálnej politiky a koučing našich manažérov v jednej alebo viacerých predajných oblastí je presne tou oblasťou, ktorej sa budete venovať .
• Budete sprevádzať a podporovať našich manažérov pri hodnotení zamestnancov akéhokoľvek druhu.
• Okrem toho budete kontaktná osoba v oblasti práce a sociálneho zabezpečenia pre našich zamestnancov.
• Spoľahneme sa, že budete poskytovať podporu a budete sledovať personálne opatrenia.
• Budete tiež vykonávať opatrenia na podporu a ďalšie školenia pre personálny rozvoj.

KOHO HĽADÁME?
• Máte odborné skúsenosti v oblasti ľudských zdrojov a vedenia tímu, tak práve vás potrebujeme.
• Ovládate slovenské zákony v pracovnej oblasti (Zákonník práce), zákony o zamestnanosti, dani z príjmov, o sociálnom a zdravotnom poistení.
• Je vám blízke vysoké pracovné nasadenie a ochota učiť sa.
• Vaša otvorená povaha Vám uľahčuje komunikáciu – po telefóne, e-mailom aj osobne.
• Vysoké pracovné nasadenie a záujem o vzdelávanie sú vám blízke.
• Môžeme sa spoľahnúť na vašu integritu a lojalitu, ako aj na rýchlu odozvu v širokom spektre problémov.

Tešíme sa na vaše životopisy a príp. krátku anekdotu z vášho života, ktorá ukáže vašu flexibilitu.

ČO PONÚKAME?

Už na pohovore zistíte, že vás všetci vítajú s milým úsmevom. A samozrejme sa postaráme aj o jedno alebo druhé:
Poskytujeme vám firemné auto, ktoré sa dá využívať aj súkromné účely, ponúkame mobilný telefón a laptop aj na súkromné využitie.
V spoločnosti TEDi je skvelý tím, ktorý vás podporuje a školí a veľa iného.

Prihláste sa teraz a spoznajte nás!

• Pestrá práca v priateľskom a ochotnom tíme
• Pracovná príležitosť v medzinárodnej spoločnosti
• Mobilný telefón a laptop aj na súkromné použitie
• Vianočné darčekové poukážky

Prosíme uchádzačov, aby nám poslali svoju fotografiu a profesný životopis v nemeckom aj slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme iba uchádžačov, ktorí spĺňajú nami uvedené podmienky. Podmienkou zaradenia kandidáta do výberového procesu je zaslanie Vášho životopisu aj v nemeckom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomická škola, obchodná akadémia, psychológia, sociálna práca

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Veľmi dobrá znalosť hovoreného a písaného nemeckého jazyka je podmienkou
• Dobrá znalosť slovenského jazyka je podmienkou.
• Veľmi dobré znalosti MS Office
• Spoľahlivosť, ochota konať a zmysel pre zodpovednosť
• Tímový duch
•Vysoká ochota učiť sa a precízny spôsob práce
• Ochota cestovať.

Spoločnosť TEDi so sídlom v Dortmunde v Severnom Porýní-Vestfálsku je od mája 2004 sympatická maloobchodná sieť predajní so zmiešaným tovarom.
TEDi sa považuje nielen za rodinného zásobovateľom, ktorý nemá filiálky v krajinách jej pôsobenia len vo veľkomestách, ale aj v krajských oblastiach. Filiálky ponúkajú výrobky každodennej spotreby, ale aj darčekové a dekoračné predmety, hračky a písacie potreby, ako aj párty výrobky, výrobky pre domácnosť a drogistický tovar. Ponuku dopĺňajú pravidelne sa meniace sezónne ponuky, napríklad ku Vianociam, karnevalu alebo začiatku školského roka. Spoločnosť TEDi je dôkazom toho, že férové ​​ceny, dobrá kvalita, udržateľná angažovanosť a rozmanitá ponuka sa nevylučujú.
TEDi ponúka svoj tovar v krajinách: Nemecko, Rakúsko, Slovinsko, Chorvátsko, Poľsko, Taliansko, Španielsko, Slovensko, Česká republika, Maďarsko. Spolu tvoríme sieť viac ako 3.000 pobočiek a bude sa naďalej výrazne rozširovať.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Iveta Szeifová
E-mail: poslať životopis
ID: 4540926  Dátum zverejnenia: 17.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac