Stavebný technik (s nemeckým jazykom)

TEDi Betriebs s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacPlat je vecou dohody, záleží od praxe a odbornosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte technické a manuálne znalosti, poznáte maloobchod a chcete pomôcť formovať expandujúcu, neustále sa meniacu spoločnosť? Potom sa staňte našou súčasťou!
Ako trendový a priateľský nepotravinový diskont sa TEDi zameriava na dlhodobý rast a pracovné miesta priateľské k zamestnancom.

Vaše úlohy:
  • Dohľad a koordinácia rôznych stavebných a rekonštrukčných projektov na predajniach
  • Korešpondencia s úradmi a subjektmi zapojenými do výstavby
  • Administratívna správa objednávok a faktúr za rôzne stavebné projekty a projekty renovácie
  • Účasť na stavebných poradách a stavebných prehliadkach
  • Tvorba meraní
  • Interná komunikácia s centrálou Tedi vo Viedni
  • Kontrola špecifikácií budovy dohodnutých v nájomnej zmluve
  • Vybavovanie reklamácií, škodových udalostí
  • Vypísanie dopytov a zadaní rôznych remeselných služieb
  • Zodpovednosť za náklady na stavebné a renovačné práce
  • Koordinácia špeciálnych projektov v stavebnej oblasti
  • Kontrola nájomných zmlúv a korešpondencia s prenajímateľmi
  • Podpora pri všetkých administratívnych a organizačných úlohách spojených s údržbou a našich pobočiek

  • Rozsiahle školenie
  • Neutrálne služobné auto, mobilný telefón, laptop aj na súkromné ​​účely
  • Pestrá práca v priateľskom a ochotnom tíme
  • Stravné lístky v hodnote 4,80 € / aspň 4 hodiny odpracované / deň
  • Vianočné darčekové poukážky

Práca na tejto pozícii si vyžaduje komunikáciu na dennej báze v nemeckom jazyku slovom aj písmom s rakúskym vedením spoločnosti, je potrebné porozumieť textu v zmluvách a dokumentácii, ktorá je tiež v nemeckom jazyku. Práca v teréne (technické zabezpečenie pri otváraní nových predajní a bežné technické zabezpečenie už existujúcich predajní v rámci celého Slovenska) si vyžaduje 50 % z pracovného času. Pracovisko pre túto pracovnú pozíciu (50 % práca v kancelárii) je vytvorené na centrále našej spoločnosti v Bratislave na ul Kladnianska 12 (príležitostný home office možný po vzájomnej dohode). V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Vašu fotografiu spolu s Vašim životopisom v NEMECKOM AJ SLOVENSKOM jazyku. Naša spoločnosť bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

V ideálnom prípade absolvovanie technickej školy alebo titul z architektúry alebo stavebného inžinierstva

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vaša kvalifikácia:
  • Odborné skúsenosti v oblasti riadenia stavby / koordinácie stavieb
  • V ideálnom prípade absolvent technickej školy alebo titul z architektúry alebo stavebného inžinierstva
  • Veľmi dobrá znalosť slovenčiny (hovorená aj písaná)
  • Veľmi dobrá znalosť nemčiny (hovorená i písaná)
  • Znalosť bežných kancelárskych programov (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
• Nezávislý a zodpovedný spôsob práce
• Úspešná motivácia, odolnosť voči stresu a odolnosť
• Rozhodovacie schopnosti a asertivita
• Vodičský preukaz skupiny B.
• Práca vyžaduje cestovanie

Spoločnosť TEDi so sídlom v Dortmunde v Severnom Porýní-Vestfálsku je od mája 2004 sympatická maloobchodná sieť predajní so zmiešaným tovarom.
TEDi sa považuje nielen za rodinného zásobovateľom, ktorý nemá filiálky v krajinách jej pôsobenia len vo veľkomestách, ale aj v krajských oblastiach. Filiálky ponúkajú výrobky každodennej spotreby, ale aj darčekové a dekoračné predmety, hračky a písacie potreby, ako aj párty výrobky, výrobky pre domácnosť a drogistický tovar. Ponuku dopĺňajú pravidelne sa meniace sezónne ponuky, napríklad ku Vianociam, karnevalu alebo začiatku školského roka. Spoločnosť TEDi je dôkazom toho, že férové ​​ceny, dobrá kvalita, udržateľná angažovanosť a rozmanitá ponuka sa nevylučujú.
TEDi ponúka svoj tovar v krajinách: Nemecko, Rakúsko, Slovinsko, Chorvátsko, Poľsko, Taliansko, Španielsko, Slovensko, Česká republika, Maďarsko. Spolu tvoríme sieť viac ako 3.000 pobočiek a bude sa naďalej výrazne rozširovať.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Iveta Szeifová
E-mail: poslať životopis
ID: 4395560  Dátum zverejnenia: 4.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac