Expanzista (Ž/M) v oblasti nehnuteľností (prenájom lokalít) - s nemeckým alebo anglickým jazykom

TEDi Betriebs s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacPlat v závislosti od skúseností a odbornej spôsobilosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímajú vás rozmanité úlohy a profesijné výzvy? Staňte sa teda našou súčasťou!

Identifikácia, kontrola a vyjednávanie vhodných nájomných objektov, popr. predajných plôch pre pobočky,
• Rozvoj a starostlivosť o sieť maklérov, vlastníkov pozemkov, správy nehnuteľností, úradov a obcí
• Strategická príprava akvizičného územia (overovanie potenciálu, záujmových území, dostupnosti pozemkov, insolvencií, dodržiavanie stavebných práv mestom)
• Registrácia a údržba ponúk nehnuteľností v softvéri "Real Estate Management" Tradenet
• Príprava lokalít vrátane vykonávania analýz lokalít a odhadov stavebných nákladov a odhadov obratu
• Revízia a vyhotovenie nájomných zmlúv

• Príjemná pracovná atmosféra a isté pracovné miesto
• Rozsiahle zaškolenie zo strany spoločnosti
• Istota a možnosti rozvoja v medzinárodnej spoločnosti
• Služobné vozidlo, laptop a mobilný telefón aj na súkromné ​​účely
• Stravné v hodnote 4,80 € / 1den

Znalosť nemeckého alebo anglického kazyka slovom aj písmom je podmienkou. Práca v teréne v rámci celého Slovenska. V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Vašu fotografiu spolu s Vašim životopisom v SLOVENSKOM A V NEMECKOM ALEBO ANGLICKOM jazyku. Naša spoločnosť bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Úspešne ukončené vzdelanies obchodným zameraním (minimálne obchodná akadémia, univerzita) alebo ukončené obchodné štúdiá alebo odborné skúsenosti v oblasti expanznej / stavebnej technológie, v každom prípade sú žiadúce

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Profesionálne skúsenosti s expanziou sú žiaduce,
• Požadujeme skusenosti s nehnutelnostami – napr. makleri, spracovatelia zmluv v oblasti nehnutelnosti a pod
• Samostatný, štruktúrovaný a precízny spôsob práce aj v stresových situáciách
• Výrazná tímová orientácia, vysoká odolnosť a flexibilita
• Priateľské, sebavedomé a ochotné vystupovanie, komunikačné zručnosti a schopnosť diplomaticky sa presadiť

Spoločnosť TEDi so sídlom v Dortmunde v Severnom Porýní-Vestfálsku je od mája 2004 sympatická maloobchodná sieť predajní so zmiešaným tovarom.
TEDi sa považuje nielen za rodinného zásobovateľom, ktorý nemá filiálky v krajinách jej pôsobenia len vo veľkomestách, ale aj v krajských oblastiach. Filiálky ponúkajú výrobky každodennej spotreby, ale aj darčekové a dekoračné predmety, hračky a písacie potreby, ako aj párty výrobky, výrobky pre domácnosť a drogistický tovar. Ponuku dopĺňajú pravidelne sa meniace sezónne ponuky, napríklad ku Vianociam, karnevalu alebo začiatku školského roka. Spoločnosť TEDi je dôkazom toho, že férové ​​ceny, dobrá kvalita, udržateľná angažovanosť a rozmanitá ponuka sa nevylučujú.
TEDi ponúka svoj tovar v krajinách: Nemecko, Rakúsko, Slovinsko, Chorvátsko, Poľsko, Taliansko, Španielsko, Slovensko, Česká republika, Maďarsko. Spolu tvoríme sieť viac ako 3.000 pobočiek a bude sa naďalej výrazne rozširovať.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Iveta Szeifová
E-mail: poslať životopis
ID: 4393889  Dátum zverejnenia: 2.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac