Pracovník Back Office (M/Ž) podpora expanzie a stavebného odd.

TEDi Betriebs s.r.o.

Miesto práce
Kladnianska 12, 821 05 Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiaczákladná mzda závisí od kvalifikácie a odbornej praxe uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pokiaľ Vás baví zodpovedná práca, máte už skúsenosti z trhu nehnuteľností (správa nehnuteľností, developerská kancelária) a hľadáte novú výzvu, potom Vám ponúkame možnosť stať sa súčasťou spoločnosti Tedi - trendy a sympatickéhoho diskontného reťazca!

Vaše úlohy:

• Podpora vedúceho divízie pre rozvoj pobočiek a vedúceho divízie pre stavebnú techniku ​​a
zariadení
• Správa ponúk lokalít
• Kontrola a tvorba nájomných zmlúv a ďalších zmluvných dokumentov
• Tvorba prezentácií jednotlivých lokalít
• Správa dát v softvérovom nástroji "Tradenet"
• Interná komunikácia s centrálou Tedi vo Viedni
• Vytváranie dohôd o províziách a kompenzáciách s realitnými maklérmi
• Kontrola prevádzkových nákladov, vyúčtovanie poplatkov a provízií, ako aj predpisov
platieb
• Korešpondencia s maklérmi a prenajímateľovi
• Príprava schôdzok, organizácia služobných ciest a všeobecná evidencia
• Vybavovanie škodových udalostí
• Vypísanie dopytov a zadaní rôznych remeselných služieb
• Administratívna správa objednávok a faktúr za rôzne stavebné projekty a projekty renovácie
a za existujúce pobočky
• Podpora všetkých administratívnych a organizačných činností údržby našich pobočiek
• Údržba, správa a aktualizácia databáz príslušných oddelení
• Podpora pracovníkov v teréne pri preberaní lokalít, stretávanie s úradmi, rokovania o
zmluvách atď.
• Spolupráca s technikom BOZPa PO a pracovnou zdravotnou službou

• Rozsiahle zaškolenie
• Stravné lístky v hodnote 4,80 € už za odpracované 4 hodiny / deň
• Pestrá práca v priateľskom a ochotnom tíme
• Pracovná príležitosť v medzinárodnej spoločnosti
• Mobilný telefón a laptop aj na súkromné použitie

Prosíme uchádzačov, aby nám poslali svoju fotografiu a profesný životopis v nemeckom aj slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme iba uchádžačov, ktorí spĺajú nami uvedené podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stredná ekonomická škola, obchodná akadémia, stredná škola stavebného zamerania

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Veľmi dobrá znalosť hovoreného a písaného nemeckého jazyka je podmienkou
• Odborné skúsenosti v oblasti administratívy a organizácie sú výhodou
• Spoľahlivosť, motivácia a presnosť
• Vysoká ochota učiť sa, tímový duch a zdravý rozum
• Veľmi vysoká asertivita a odolnosť voči stresu

Spoločnosť TEDi so sídlom v Dortmunde v Severnom Porýní-Vestfálsku je od mája 2004 sympatická maloobchodná sieť predajní so zmiešaným tovarom.
TEDi sa považuje nielen za rodinného zásobovateľom, ktorý nemá filiálky v krajinách jej pôsobenia len vo veľkomestách, ale aj v krajských oblastiach. Filiálky ponúkajú výrobky každodennej spotreby, ale aj darčekové a dekoračné predmety, hračky a písacie potreby, ako aj párty výrobky, výrobky pre domácnosť a drogistický tovar. Ponuku dopĺňajú pravidelne sa meniace sezónne ponuky, napríklad ku Vianociam, karnevalu alebo začiatku školského roka. Spoločnosť TEDi je dôkazom toho, že férové ​​ceny, dobrá kvalita, udržateľná angažovanosť a rozmanitá ponuka sa nevylučujú.
TEDi ponúka svoj tovar v krajinách: Nemecko, Rakúsko, Slovinsko, Chorvátsko, Poľsko, Taliansko, Španielsko, Slovensko, Česká republika, Maďarsko. Spolu tvoríme sieť viac ako 3.000 pobočiek a bude sa naďalej výrazne rozširovať.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Iveta Szeifová
E-mail: poslať životopis
ID: 4183435  Dátum zverejnenia: 15.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac