Brigádnik (Ž/M) telefonická technická podpora pokladničných systémov (s nemeckým alebo anglickým jazykom)

TEDi Betriebs s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
10 EUR/hod.Minimálna mzda pre túto činnosť je 10 € brutto mesačne. Výška mzdy je závislá od kvalifikácie a skúseností uchádzača, dohoda možná.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a technicky zdatného brigádnika - študenta, ktorý už má aj nejaké skúsenosti s IT, alebo je IT len jeho hobby. Ponúkame dlhodobú brigádu prostredníctvom telefónu a vzdialeného prístupu, práca z domu!

Telefonická technická podpora pokladničných systémov, bezhotovostných platieb, sieťových technológií a mobilného zberu dát našich už existujúcich maloobchodných predajní:
• Rozhranie medzi pobočkami a centrálou
• Komunikácia vzniknutých technických problémov a ich riešení s centrálou v Nemecku,
• Riešenie problémov s predajňami
• Odborná a technická podpora pre zamestnancov pobočiek

Analýza špecifických prípadov a ich koordinácie v rámci centrály spoločnosti

• Stabilita a rozvoj v medzinárodnej spoločnosti
• Notebook + mobilný telefón aj na súkromné ​​použitie
• Dlhodobá brigáda
• Dôsledné zaškolenie
• Práca z domu - byť na telefóne v čase od cca 17:00 do 21:00 hod a v prípade potreby problém vyriešiť cez vzdialený prístup alebo cez telefón (podľa obtiažnosti problému)
• Stravná karta - stravné v hodnote 4,80 € / odpracované aspoň 4 hodiny / deň

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Vašu fotografiu a životopis v slovenskom aj v nemeckom jazyku. Naša spoločnosť bude kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Študent vysokej školy, ktorý má buď pracovné skúsenosti, alebo je zanietený samouk.
Skúsenosť s podporou v IT oblasti je výhodou
Sebavedomá nemčina, hovorená aj písaná je podmienkou
Angličtina alebo iné jazykové znalosti v krajinách TEDi by boli výhodou
Veľmi dobré počítačové znalosti
Dobrá znalosť MS Office
Rýchle technické pochopenie
Ste komunikatívny, samostatný, pružný, technicky zameraný, orientovaný na riešenie individuálnych situácií a na detail, flexibilný a kolektívny? V tom prípade neváhajte a staňte sa členom skvelého tímu ľudí, koordinujúcich činnosť našej spoločnosti v Slovenskej republike. Tešíme sa na Vás.

Spoločnosť TEDi so sídlom v Dortmunde v Severnom Porýní-Vestfálsku je od mája 2004 sympatická maloobchodná sieť predajní so zmiešaným tovarom.
TEDi sa považuje nielen za rodinného zásobovateľom, ktorý nemá filiálky v krajinách jej pôsobenia len vo veľkomestách, ale aj v krajských oblastiach. Filiálky ponúkajú výrobky každodennej spotreby, ale aj darčekové a dekoračné predmety, hračky a písacie potreby, ako aj párty výrobky, výrobky pre domácnosť a drogistický tovar. Ponuku dopĺňajú pravidelne sa meniace sezónne ponuky, napríklad ku Vianociam, karnevalu alebo začiatku školského roka. Spoločnosť TEDi je dôkazom toho, že férové ​​ceny, dobrá kvalita, udržateľná angažovanosť a rozmanitá ponuka sa nevylučujú.
TEDi ponúka svoj tovar v krajinách: Nemecko, Rakúsko, Slovinsko, Chorvátsko, Poľsko, Taliansko, Španielsko, Slovensko, Česká republika, Maďarsko. Spolu tvoríme sieť viac ako 3.000 pobočiek a bude sa naďalej výrazne rozširovať.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Iveta Szeifová
E-mail: poslať životopis
ID: 4107212  Dátum zverejnenia: 21.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.