Oblastný vedúci / Oblastná vedúca pre západné Slovensko

TEDi Betriebs s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiacNástupný plat 1.600 €, po zaškolení (cca 3-4 mesiace) 1.800 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o pridelené filiálky (v budúcnosti 8 až 12 filiálok)
Zodpovednosť za výsledky, náklady a obrat
Organizácia a riadenie pridelených filiálok podľa firemných konceptov
Vedenie, rozvoj a koordinácia zamestnancov (približne 50 – 70 zamestnancov)
Organizovanie a realizácia otvorenia nových filiálok
Realizácia opatrení na podporu predaja
Kontrola a realizácia úloh od Revízie

Dôkladné zaškolenie (približne 3-mesiace)
Služobné vozidlo, mobilný telefón, notebook (aj na súkromné účely)
Rôznorodá práca v sympatickom a nápomocnom kolektíve
Stabilná pracovná pozícia v Medzinárodnej spoločnosti
Motivujúce platové ohodnotenie

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v NEMECKOM aj slovenskom jazyku a Vašu fotografiu. Naša spoločnosť bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Prax minimálne 3 roky v maloobchode, napr. ako vedúci/vedúca predajne, najlepšie v potravinovom alebo nepotravinovom diskontnom obchode,
Veľmi dobrá znalosť Nemeckého jazyka (slovom aj písmom), nutnosť komunikovať s nadriadeným zamestnancom v nemeckom jazyku,
Skúsenosti s vedením kolektívu,
Obchodné myslenie,
Sebavedomie a komunikačné zručnosti,
Vysoké pracovné nasadenie a ochota učiť sa ,
Flexibilita, zodpovednosť, lojalita

Spoločnosť TEDi so sídlom v Dortmunde v Severnom Porýní-Vestfálsku je od mája 2004 sympatická maloobchodná sieť predajní so zmiešaným tovarom.
TEDi sa považuje nielen za rodinného zásobovateľom, ktorý nemá filiálky v krajinách jej pôsobenia len vo veľkomestách, ale aj v krajských oblastiach. Filiálky ponúkajú výrobky každodennej spotreby, ale aj darčekové a dekoračné predmety, hračky a písacie potreby, ako aj párty výrobky, výrobky pre domácnosť a drogistický tovar. Ponuku dopĺňajú pravidelne sa meniace sezónne ponuky, napríklad ku Vianociam, karnevalu alebo začiatku školského roka. Spoločnosť TEDi je dôkazom toho, že férové ​​ceny, dobrá kvalita, udržateľná angažovanosť a rozmanitá ponuka sa nevylučujú.
TEDi ponúka svoj tovar v krajinách: Nemecko, Rakúsko, Slovinsko, Chorvátsko, Poľsko, Taliansko, Španielsko, Slovensko, Česká republika, Maďarsko. Spolu tvoríme sieť viac ako 3.000 pobočiek a bude sa naďalej výrazne rozširovať.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Renáta Šnircová
E-mail: poslať životopis
ID: 4041069  Dátum zverejnenia: 3.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac