9 - 11 EUR/hod.

Pokrývač, klampiar

TECORA, s.r.o.

Miesto práce
Francúzsko
Termín nástupu
15.04.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre strechárov, pokrývačov, klampiarov. Pre ucelené partie do TPP, aj jednotlivcov. Stavby sú realizované vo Francúzsku . Francúzsky jazyk výhodou, nie nutnou podmienkou. (Mzda hod. 9,5 EUR v čistom + prémie na úkol a čas). Požadujeme zodpovedný prístup a chuť sa učiť. 00421908377342, [email protected], www.tecora.sk

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1900

bývanie v súkromí, firemné vozidlo, firemné náradie, zodpovedný a korektný prístup zo strany zamestnávateľa , zamestnávateľ hradí dopravu, ubytovanie, náradie.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2019 (ostáva ešte 100 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný pracovník

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Spoločnosť TECORA, s.r.o. bola založená v roku 2016. Od svojho vzniku pôsobí v oblasti stavebných a konštrukčných prác. Hlavnou činnosťou spoločnosti sú stavebné práce všetkého druhu. Prevažujúcou činnosťou firmy sú klampiarske a tesárske práce pre rodinné a bytové domy, pamiatkové objekty, priemyselné budovy spoločností a ďalšie., nasledujú stavebné činnosti so zameraním na výstavbu a rekonštrukcie stavieb občianskej vybavenosti.

Kellerova 900/9
08501 Bardejov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Marek Smoleň
Tel.: +421908377342
E-mail: poslať životopis
ID: 3642988   Dátum zverejnenia: 12.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1900