Logo TECOPLAST PM Slovakia, s.r.o.

Zoraďovač vstrekovacích lisov

TECOPLAST PM Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Dolná 1074/6, Myjava
Termín nástupu
05/2024
1 200 EUR/mesiacMesačné prémie a príplatky, ročné odmeny Mzdové podmienky súvisiace so skúsenosťami a zručnosťami kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu Zoraďovač vstrekovacích lisov:

  • Zoraďovanie vstrekovacích lisov pre výrobu plastových výliskov pre automobilový priemysel
  • Výmena foriem a nastavovanie parametrov stroja podľa požiadaviek
  • Udržiavanie parametrov a stabilného výrobného procesu
  • Dosahovanie požadovanej kvality výrobku a kontrola kvality výroby
  • Komunikácia s oddelením kvality a pomoc pri príprave materiálu
  • Kontrola kvality výroby
  • Vyhotovenie príslušnej dokumentácie

Pracovná doba :

  • 8 hodín denne v trojzmennej prevádzke (pondelok - piatok)
  • 5 dní v týždni

  • Mesačné prémie
  • Príplatky za zmennosť
  • Ročné odmeny
  • Sociálny program

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Prax na pozícii/v oblasti

zoraďovač vstrekovacích lisov

Počet rokov praxe

2

  • Manuálna zručnosť a šikovnosť
  • Logické myslenie a tímová spolupráca
  • Ochota spolupracovať s ostatnými kolegami
  • Vzdelanie: Stredná odborná škola
  • Hard skills: Zoraďovanie vstrekovacích lisov
  • Soft skills: Komunikácia, dôvera, pozitívny prístup

TECOPLAST PM Slovakia, s.r.o. Myjava je dodávateľom plastových dielov pre automobilový a elektrotechnický priemysel. Spoločnosť zamestnáva 110 zamestnancov, je etablovaná na trhu už viac ako 20 rokov, je stabilným zamestnávateľom a obchodným partnerom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ivica Zemanová
Tel.: +421907751788
E-mail: poslať životopis
ID: 4809592  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac