Nástrojár

TECOPLAST PM Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Dolná 1074/6, Myjava
Termín nástupu
ihneď
6,- €/h + osobné ohodnotenie, prémie podľa výkonnosti, skúseností a technických schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Údržba foriem pre vstrekovacie lisy
Zabezpečenie funkčnosti foriem a iných nástrojov prevádzky vykonávaním preventívnej údržby podľa plánu
Kontrola, čistenie, opravy a skladovanie nástrojov
Evidencia a dokumentácia opráv a údržby nástrojov a náradia
Práca na 3 zmeny

- Nadštandardný príplatok za nočné zmeny
- Polročné odmeny
- 13. plat
- Gastrolístky v hodnote 3,70 € na odpracovanú zmenu, zamestnanec si platí iba 0,33 € z hodnoty lístka
- Sociálny program
- Práca od pondelka do piatka - víkendy voľné

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky na pozíciu a budú prizvaní na výberové konanie.
Všetkým ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a veríme, že nám zanecháte svoju priazeň aj pri iných pracovných ponukách.

Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske

Počet rokov praxe

2

- potrebné skúsenosti v automotive
- čítanie výkresovej dokumentácie
- ovládanie technologických postupov ručného a strojného spracovania, strojného obrábania, tvárnenia
- používanie základných meradiel, kalibrov a kontrolných prípravkov

TECOPLAST PM Slovakia, s.r.o. Myjava je dodávateľom plastových dielov pre automobilový a elektrotechnický priemysel. Spoločnosť zamestnáva 110 zamestnancov, je etablovaná na trhu už viac ako 20 rokov, je stabilným zamestnávateľom a obchodným partnerom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3638944  Dátum zverejnenia: 8.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6,- €/h + osobné ohodnotenie, prémie podľa výkonnosti, skúseností a technických schopností