Operátor / Montážnik

TECOPLAST PM Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Myjava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
792,-€/mesačne + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Odoberanie plastových výliskov pri vstrekovacom lise – obsluha jedného alebo viacerých strojov podľa náročnosti výrobku
 Vykonávanie montážnych operácií
 Vizuálna kontrola výrobku a vykonávanie samokontroly produkcie
 Použitie identifikačných štítkov
 Pri zistení nezhody informovanie kontroly a zoraďovača
 Počas zmeny – vypisovanie potrebnej dokumentácie k výrobe (identifikačné štítky, počet dobrých kusov, počet nepodarkov a ostatných potrebných údajov v zmysle inštrukcií)
 Dodržiavanie baliacich predpisov, správne uloženie výrobkov do balenia, aby pri manipulácii nedochádzalo k ich poškodeniu, uloženie produkcie na vyhradenú paletu
 Príprava balenia, dodržiavanie stanoveného usporiadania balenia pri stroji
 Plnenie pokynov nadriadeného

- Dochádzkový bonus + prémia za kvalitu na mesačnej báze
- Nadštandardný príplatok za nočné zmeny
- Polročné odmeny
- 13. plat
- Gastrolístky v hodnote 3,70 € na odpracovanú zmenu, zamestnanec si platí iba 0,33 € z hodnoty lístka
- Sociálny program

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť a schopnosť samostatne pracovať

TECOPLAST PM Slovakia, s.r.o. Myjava je dodávateľom plastových dielov pre automobilový a elektrotechnický priemysel. Spoločnosť zamestnáva 110 zamestnancov, je etablovaná na trhu už viac ako 20 rokov, je stabilným zamestnávateľom a obchodným partnerom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3622072  Dátum zverejnenia: 22.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 792,-€/mesačne + príplatky