Šalovač

Techwork s. r. o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
12,5 - 16 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme jednotlivcov alebo partie (2-3) pracovníkov na stavby
- stavebných tesárov, pre šalovanie s DOKA / PERI systémami a na manuálne šalovanie.

Znalosť čítania dokumentácie a prax v danej oblasti je nevyhnutnosťou. Je potrebné aby ste ovládali jeden z cudzích jazykov (AJ alebo NJ) na komunikatívnej úrovni - ak cestujete v partii stačí, ak sa dohovorí jeden z Vás :) Vlastné auto výhodou.

- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
- zaujímavá práca, aj na dlhšie obdobie
- holandská pracovná zmluva

Záujemcovia sa môžu zaregistrovať priamo do našej databázy prostredníctvom on-line registračného formulára na webovej stránke:

www.techwork.sk

On-line registrácia je priamy spôsob zaradenia do našej databázy.
Je dôležité, aby ste informácie o svojich pracovných skúsenostiach vyplnili vo formulári čo najdetailnejšie.

V prípade, že potrebujete ďalšie informácie, kontaktujte nás prosím na telefónnom čísle: +421948721440

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť sprostredkováva prácu v stavebnom priemysle a iných odvetviach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Kandidát musí mať predchádzajúce skúsenosti s uvedenou prácou.
Výška platu sa odvíja od skúseností a zručností robotníka.

Techwork Slovensko je malá, ale dynamická personálna agentúra, ktorá má svoje sídlo v srdci Slovenska.
Uchádzačom zo Slovenska a Čiech sprostredkovávame prácu u našich zákazníkov v zahraničí - hlavne prostredníctvom agentúr v Holandsku, ale na Slovensku či v Českej republike. Ponúkame širokú škálu pracovných pozícií pre mužov, ženy a páry.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3931928  Dátum zverejnenia: 1.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 12,5 EUR/hod.