Pekár

Techwork s. r. o.

Miesto práce
Holandsko
Mzdové podmienky (brutto)
10,50 Euro / hod. netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pekára zahŕňa obsluhu pekárenského mixéra, pridávanie surovín a miešanie cesta.

práca na dlhodobo,
holandská pracovná zmluva,
ubytovanie zabezpečené

Zamestnávateľ vyžaduje úroveň jazyka (AJ, NJ) na komunikačnej úrovni. Výhodou je aj vlastné auto na prepravu do práce.
Záujemcovia sa môžu zaregistrovať do databázy priamo cez našu web. stránku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť sprostredkováva prácu v rôznych odvetviach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Pekár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vašou výhodou je, ak vás uvedená práca baví a napĺňa. Skúsenosti na ponúkanej pozícii min. 2 roky.

Techwork Slovensko je malá, ale dynamická personálna agentúra, ktorá má svoje sídlo v srdci Slovenska.
Uchádzačom zo Slovenska a Čiech sprostredkovávame prácu u našich zákazníkov v zahraničí - hlavne prostredníctvom agentúr v Holandsku, ale na Slovensku či v Českej republike. Ponúkame širokú škálu pracovných pozícií pre mužov, ženy a páry.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3398660  Dátum zverejnenia: 23.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10,50 Euro / hod. netto