Strechár / Pokrývač zinkových striech

Techwork s. r. o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
€ 12,00 - 13,00 / hod. v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pokrývačov striech na prácu so zinkovými krytinami. Náplňou práce je inštalácia strešnej krytiny na rôzne tvary striech, napr. kupoly, netypické budovy, atď. Je nutná znalosť cudzieho jazyka na komunikatívnej úrovni (angličtina alebo nemčina - aspoň jeden z dvojice) a aspoň jeden z dvojice musí mať auto, ktorým budú cestovať na pracovisko.

- dobré ubytovacie podmienky
- zaujímavá práca s perspektívou na dlhšie obdobie
- 5-8 týždňov práce a jeden týždeň voľna
- holandská pracovná zmluva

Záujemcovia sa môžu zaregistrovať priamo do našej databázy prostredníctvom on-line registračného formulára na webovej stránke:

www.techwork.sk

On-line registrácia je priamy spôsob zaradenia do našej databázy.
Je dôležité, aby ste informácie o svojich pracovných skúsenostiach vyplnili vo formulári čo najdetailnejšie.

V prípade, že potrebujete ďalšie informácie, kontaktujte nás prosím na telefónnom čísle: 048 – 321 4 321

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť sprostredkováva prácu v stavebnom priemysle a iných odvetviach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Kandidát musí mať predchádzajúce skúsenosti s uvedenou prácou.

Techwork Slovensko je malá, ale dynamická personálna agentúra, ktorá má svoje sídlo v srdci Slovenska.
Uchádzačom zo Slovenska a Čiech sprostredkovávame prácu u našich zákazníkov v zahraničí - hlavne prostredníctvom agentúr v Holandsku, ale na Slovensku či v Českej republike. Ponúkame širokú škálu pracovných pozícií pre mužov, ženy a páry.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3050715  Dátum zverejnenia: 20.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: € 12,00 - 13,00 / hod. v čistom