Manažér pre servis vzduchotechnických zariadení

TECHTEAM, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prideľovanie a rozdelenie servisných prác pre pracovníkov,
realizuje vykonávanie servisu zariadení za účelom zistenia stavu a odstraňovanie poruchových stavov,
realizuje prevádzkovanie a servis vzduchotechnických zariadení,
zabezpečovanie záručných a pozáručných servisných pravidelných prehliadok zariadení,
dohliadanie na jednotlivé zákazky servisu a kvalitu vykonanej práce,
komunikácia s klientmi servisu, zabezpečovanie spokojnosti zákazníkov a zisťovanie ich potrieb,
vybavovanie objednávok a následné objednávanie potrebných komponentov na vykonávanie pravidelného a bezporuchového servisu,
riešenie reklamácií,
zodpovednosť za rozvoj servisu, jeho technológií a údržby súčasných zariadení,
dodržiavanie zásad BOZP, ochrany životného prostredia a iných stanovených postupov,
zodpovednosť za organizáciu servisných prác
zakladanie reklamačných a servisných listov,
vedenie a zapisovanie nakladanie s plynmi do Evidenčnej knihy chladív zariadení,
sledovanie nových zákonov a nariadení a ich premietnutie do činnosti spoločnosti,
obnovovanie certifikátov a oprávnení na profesné činnosti,
zabezpečovať školenie servisných technikov na inovovaných a nových zariadeniach u výrobcov.

možnosť osobného rastu, školenia, stabilné pracovné miesto, firemné benefity

Zašlite nám prosím svoj životopis spolu s motivačným listom v slovenskom jazyku na našu emailovú adresu, prípadne na adresu spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, chladiarenske zameranie, základy MaR, znalosť VZT zostáv - výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Prax v oblasti vzduchotechniky vítaná

technické myslenie, remeselná zručnosť, samostatnosť, zodpovednosť, lojálnosť, precíznosť, presnosť, flexibilita, ochota pracovať v mladom kolektíve a tímovo, chuť ďalej sa vzdelávať

TECHTEAM s.r.o. ponúka komplexné služby v oblasti vzduchotechniky, zdravotechniky, klimatizácie, chladenia, kúrenia, merania a regulácie.
Firma poskytuje služby od poradenskej a konzultačnej činnosti, cez maloobchod, veľkoobchod, vysokokvalitný a odborný servis až po uskutočňovanie stavieb a ich zmien.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Tomášíkova 19
821 09 Bratislava

Kontakt

ID: 1076814   Dátum zverejnenia: 8.1.2018