Hľadáme šikovného Junior Sales Managera - Huntera! Hľadáme Vás!

Ahrend s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
od 1.200,- eur/mesiac, v závislosti od skúsenosti a kompetencii uchádzača/-ky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ambiciózneho človeka, ktorý by doplnil tím našich skúsených obchodníkov a ktorý má nos na nové obchodné prípady, bravúrne naplní svoj osobný predajný plán.
Prácou u nás získate príležitosť ukázať čo vo Vás je, učiť sa od úspešných úspešných obchodníkov a podieľať sa na výsledkoch firmy.

Výsledkom Vašej práce bude:
- vyhľadané nové obchodné príležitostí a akvizície nových klientov,
- perfektne vyriešené vyjednávanie a dojednávanie obchodných podmienok, marží, produktovej skladby,
- vhodne zvolené a urobené rozhodnutie o obchodnej stratégii a forme prezentácie v rámci jednotlivých obchodných prípadov,
- naplnený osobný plán predaja,
- šírenie dobrého mena spoločnosti a vhodným spôsobom reprezentované výsledky,
- úspešne uzatvorené obchodné prípady,
- výborne zvládnutá komunikácia a vzťahy s klientom,
- spokojný klient a zamestnávateľ.

Okrem zaujímavej a zodpovednej práce ponúkame zároveň aj:
- priestor pre odborný rast a profesionálny rozvoj,
- možnosť stať sa súčasťou profesionálneho mladého tímu, ktorý sa riadi etickým kódexom,
- možnosť vypracovať sa a byť vo svojej profesii skutočne dobrý,
- platovo aj kariérne rásť,
- motivačné príplatky,
- možnosť podieľať sa na unikátnych medzinárodných projektoch,
- možnosť zdokonaľovať sa v anglickom jazyku atď.

Ak si myslíte, že hľadáme práve Vás, pošlite svoje CV spolu so súhlasom o spracovaní osobných údajov v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov na e-mail: [email protected].
Prosím, neposielajte motivačné listy.
Písomné odporúčania od minulých zamestnávateľov (s kontaktnými údajmi na zamestnávateľa) sú výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, humanitné, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Prehľad v stavebníctve,
- Preukázateľné výborne výsledky v oblasti obchodu,
- Business pohľad, hunter, cold calling, B2B,
- Výborné komunikačné a vyjednávacie techniky,
- Orientácia na výsledky a dokončovanie veci,
- Zodpovednosť a spoľahlivosť,
- Schopnosť zorganizovať si svoj čas a presadiť sa.

Spoločnosť TECHO|ROYAL AHREND COMPANY je významným európskym výrobcom a dodávateľom kancelárskeho nábytku a rešpektovaným poskytovateľom kancelárskych fit-out riešení pre celý rad nadnárodných i lokálnych firiem v Európe i na Blízkom Východe.

Podrobnejšie informácie o nás a našich produktoch nájdete na http://www.techo.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3510952  Dátum zverejnenia: 20.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1.200,- eur/mesiac, v závislosti od skúsenosti a kompetencii uchádzača/-ky