Chcete byť súčasťou nášho tímu? Hľadáme administrátora/-ku stavebných projektov

Ahrend s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
od 1.000,- eur/mesiac, v závislosti od skúsenosti a kompetencii uchádzača/-ky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme precíznu osobu, ktorá vždy s úsmevom na tvári vyrieši veľké množstvo úloh spojených so stavebnou administratívou. Prácou u nás môžete ukázať, čo vo Vás je a pracovať s profesionálmi v tejto oblasti.

Výsledkom Vašej práce bude:
- načas pripravené a správne odovzdané podklady k tendrovaniu subdodávateľov (fit-out),
- zodpovednosť za výber a správnosť podkladov pre subdodávateľov,
- správne roztriedenie stavebnej dokumentácie - napr. výkresy jednotlivých profesii,
- skontrolovanie dodávateľských ponúk v zmysle tendrových požiadaviek,
- načas odovzdané reporty v anglickom jazyku, zápisy z kontrolných dní, z porád, z progresu na stavbe a pod.,
- správne pripravené stavebné protokoly,
- profesionálne zastrešený kontakt s klientami - vybavené telefonáty, e-mailová komunikácia, pošta,
- administratívna podpora projekt manažéra a pod.

Okrem zaujímavej práce ponúkame zároveň aj:
- príležitosť stať sa súčasťou profesionálneho tímu, ktorý sa riadi etickým kódexom,
- možnosť vypracovať sa a byť vo svojej profesii skutočne dobrý,
- možnosť sebarealizácie,
- priestor pre zdokonaľovanie sa v anglickom a nemeckom jazyku atď.

Ak si myslíte, že hľadáme práve Vás, pošlite svoje CV spolu so súhlasom o spracovaní osobných údajov v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov na e-mail: [email protected].
Prosím, neposielajte motivačné listy.
Písomné odporúčania od minulých zamestnávateľov (s kontaktnými údajmi na priameho nadriadeného) sú výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Základy

- AJ - pracovanie s technickou angličtinou,
- Znalosť technickej stavebnej dokumentácie,
- Schopnosť samostatne pracovať,
- Schopnosť neustále kontrolovať procesy,
- Zmysel pre detail, dôslednosť, precíznosť,
- Orientácia na výsledky a dokončovanie práce.

Spoločnosť TECHO|ROYAL AHREND COMPANY je významným európskym výrobcom a dodávateľom kancelárskeho nábytku a rešpektovaným poskytovateľom kancelárskych fit-out riešení pre celý rad nadnárodných i lokálnych firiem v Európe i na Blízkom Východe.

Podrobnejšie informácie o nás a našich produktoch nájdete na http://www.techo.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3483722  Dátum zverejnenia: 20.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1.000,- eur/mesiac, v závislosti od skúsenosti a kompetencii uchádzača/-ky