člen skupiny KLIMAK

www.technov.sk

Operátor Číslicovo riadených strojov

TECHNOV, s.r.o.

Miesto práce
Rumanová
Termín nástupu
ASAP
1 100 EUR/mesiacBrutto mzda minimálne od 1200 EUR, v závislosti od odbornosti a praxe + príplatky v zmysle legislatívy + motivačné zložky mzdy (dochádzkový bonus, odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obsluha CNC - vysekávacieho strojného zariadenia TRUMPF podľa technickej výkresovej dokumentácie
• Samostatné nastavovanie stroja, zoraďovanie nástrojov
• Operatívna evidencia vykonaných úkonov
• Pravidelná údržba stroja, pridelených prístrojov a náradia
• Manipulácia s materiálom a výrobkami v procese výroby v súlade s technologickými postupmi
• Starostlivosť o zverené pracovisko
• Zodpovednosť za odvádzanú kvalitu práce

  • zázemie stabilnej a expandujúcej spoločnosti
  • práca v mladom kolektíve
  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • sociálny program

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu, prosíme zaslať životopis. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Prax na pozícii/v oblasti

obsluha CNC

Počet rokov praxe

1

  • znalosť práce s výkresovou dokumentáciou
  • technické myslenie
  • ovládanie technologických postupov
  • zručnosť
  • precíznosť
  • samostatnosť

Spoločnosť TECHNOV s.r.o., bola založená v roku 2007 s hlavným predmetom činnosti - výroba VZT komponentov a výrobkov z kovov. Od svojho vzniku neustále napreduje, rozširuje produkciu o nové portfóliá, expanduje i na zahraničné trhy. Svoju výrobnú činnosť realizuje v novom modernom výrobnom komplexe. Ten svojou kapacitou, technologickou a personálnou základňou poskytuje možnosti rozšírenia i na ďalšie oblasti priemyselnej výroby a poskytované služby.
V súčasnosti je v spoločnosti na TPP zamestnaných 187 zamestnancov.
Zamestnanci, profesionalita ich práce, spoľahlivosť, zodpovednosť, ochota čeliť novým výzvam, sú jedným z hlavných článkov, ktoré umožňujú rast spoločnosti.
Ak sa chcete pridať k nášmu tímu, čakáme na Vašu spätnú väzbu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 3921538  Dátum zverejnenia: 19.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac