člen skupiny KLIMAK

www.technov.sk

Kuchár/Kuchárka

TECHNOV, s.r.o.

Miesto práce
Rumanová
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiacMzdové podmienky : Brutto mesačná mzda od 1400 EUR a) základná mesačná mzda vo výške 1200,00 EUR b) príplatky v zmysle legislatívy c) motivačné zložky mzdy v závislosti od splnenia požadovaných kritérií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novotvorenej modernej prevádzky Bistra v našej spoločnosti hľadáme pracovníka/pracovníčku do tímu kuchárov, ktorého náplňou práce bude :
  • príprava teplých, studených jedál, dezertov, múčnikov, príloh podľa stanovenej receptúry
  • servírovanie a výdaj jedál
  • predaj bufetového a doplnkového tovaru
  • spolupráca pri objednávaní a preberaní tovaru
  • podieľanie sa na príprave jedálneho lístka
  • zodpovednosť za kvalitu a estetickú stránku jedál
  • spolupráca pri inventúrach, kontrole množstva a trvanlivosti skladových zásob,
  • zodpovedanie za dodržiavanie receptúr, kvality a množstva použitých surovín
  • dodržiavanie zásad HACCP a hygienických štandardov
  • sledovanie nových trendov v gastronómii a návrhy na ich aplikáciu
  • udržiavanie prevádzky
  • práca s registračnou pokladňou

  • zamestnanie v nových moderných priestoroch stabilnej slovenskej spoločnosti
  • adekvátne finančné ohodnotenie
  • príplatky v zmysle legislatívy a ostatné motivačné zložky mzdy vo výške určenej zamestnávateľom v závislosti od splnenia stanovených podmienok
  • sociálny systém starostlivosti o zamestnancov
  • zamestnanecké benefity

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu, prosíme zaslať životopis. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • zodpovednosť
  • zručnosť
  • precíznosť
  • samostatnosť
  • kultivovaný prejav
  • práca je vhodná aj pre absolventa zodpovedajúceho zamerania bez praxe

Spoločnosť TECHNOV s.r.o., bola založená v roku 2007 s hlavným predmetom činnosti - výroba VZT komponentov a výrobkov z kovov. Od svojho vzniku neustále napreduje, rozširuje produkciu o nové portfóliá, expanduje i na zahraničné trhy. Svoju výrobnú činnosť realizuje v novom modernom výrobnom komplexe. Ten svojou kapacitou, technologickou a personálnou základňou poskytuje možnosti rozšírenia i na ďalšie oblasti priemyselnej výroby a poskytované služby.
V súčasnosti je v spoločnosti na TPP zamestnaných 187 zamestnancov.
Zamestnanci, profesionalita ich práce, spoľahlivosť, zodpovednosť, ochota čeliť novým výzvam, sú jedným z hlavných článkov, ktoré umožňujú rast spoločnosti.
Ak sa chcete pridať k nášmu tímu, čakáme na Vašu spätnú väzbu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 3680640  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac