člen skupiny KLIMAK

www.technov.sk

Účtovník/Účtovníčka

TECHNOV, s.r.o.

Miesto práce
Rumanová
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiaczákladná mzda 1000 EUR + odmeny a bonusy závislé od splnenia stanovených podmienok (dochádzkový bonus), legislatívne príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Kontrola náležitostí dokladov z účtovného a daňového hľadiska
  • Evidencia a účtovanie dokladov podvojnom účtovníctve v programe OMEGA
  • Export dokladov z interného softweru spoločnosti, import do účtovného programu a ich účtovanie
  • Tvorba, účtovanie a kontrola analytických účtov a kariet dlhodobého majetku
  • Spracovanie Kontrolného výkazu DPH a Výkazu DPH
  • Tvorba analytických účtov podľa účtovnej legislatívy a potrieb prehľadného účtovníctva a pre ďalšie čo najpresnejšie spracovanie analýz
  • Spolupráca pri vypracovaní pravidelných mesačných, štvrťročných a ročných uzávierok
  • Spolupráca pri inventarizácii majetku
  • Tvorba transferovej dokumentácie
  • Spolupráca pri spracovaní daňových priznaní, priebežných a ročných závierok, štatistík
  • Archivácia spracovaných dokumentov v zmysle registratúry, účtovnej a daňovej legislatívy
  • Sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch a kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy platnej pre slovenské účtovníctvo, intenzívne samovzdelávanie, školenia a ďalšie potrebné vzdelávacie aktivity
  • Starostlivosť o účtovnú databázu, jej pravidelnú aktualizáciu na základe zmien v legislatíve a jej inovácií dodávateľom softweru
  • Spolupráca pri predaji cez E-kasu, spracovanie dokladov
  • Spracovávanie cestovných príkazov
  • Príprava a aktualizácia interných účtovných smerníc spoločnosti
  • Ostatné súvisiace administratívne práce
  • Spolupráca a s ostatnými úsekmi spoločnosti
  • Ostatné súvisiace úlohy pridelené vedením

  • zázemie stabilnej a expandujúcej spoločnosti
  • samostatnosť a kompetencie
  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • sociálny program
  • podpora vzdelávania

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu, prosíme zaslať životopis spolu s motivačným listom. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

podvojné účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
OMEGA - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

prax v podvojnom účtovníctve
znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka vítaná
ovládanie MS Office na pokročilej úrovni
dôslednosť
spoľahlivosť
samostatnosť

Spoločnosť TECHNOV s.r.o., bola založená v roku 2007 s hlavným predmetom činnosti - výroba VZT komponentov a výrobkov z kovov. Od svojho vzniku neustále napreduje, rozširuje produkciu o nové portfóliá, expanduje i na zahraničné trhy. Svoju výrobnú činnosť realizuje v novom modernom výrobnom komplexe. Ten svojou kapacitou, technologickou a personálnou základňou poskytuje možnosti rozšírenia i na ďalšie oblasti priemyselnej výroby a poskytované služby.
V súčasnosti je v spoločnosti na TPP zamestnaných 187 zamestnancov.
Zamestnanci, profesionalita ich práce, spoľahlivosť, zodpovednosť, ochota čeliť novým výzvam, sú jedným z hlavných článkov, ktoré umožňujú rast spoločnosti.
Ak sa chcete pridať k nášmu tímu, čakáme na Vašu spätnú väzbu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 1951774  Dátum zverejnenia: 9.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac