Reagujte bez životopisu
Logo Technotherm Slovakia k.s.

Pracovník výroby v nepretržitej prevádzke

Technotherm Slovakia k.s.

Miesto práce
Priemyselná, Dolný Kubín
Termín nástupu
dohodou
952 - 1 150 EUR/mesiacVrátane mesačnej výkonnostnej prémie a dochádzkového bonusu. + príplatky za víkendy, príplatky za nočné + štvrťročné prémie + ročné prémie + bonus za odpracované roky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nepretržitá prevádzka v režime: 1 x denná (12h), 1 x nočná (12h), 2 x voľno
- nakladanie a vykladanie šarže podľa pokynov,
- priprava vsádzok,
- otryskávanie,
- čistenie dielov
- spracovanie a označenie operácie v súlade s TBK;
- balenie dielov;
- dodržiavanie čistoty na pracovisku.

- príspevok na stravu 2x6 EUR /nadrámec zákona preplatené zamestnávateľom vo výške 85%
- štvrťročné prémie
- ročné prémie
- bonus za odpracované roky
- teambuilding 1-krát ročne
- možnosť kariérneho postupu, zabezpečenie školenia a ďalšieho vzdelávania

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu pošlite prosím životopis, prípadne referenčné listy a certifikáty na emailovú adresu:
[email protected]
Vhodných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zdravotná spôsobilosť na nočnú prácu
- schopnosť pracovať v tíme
- manuálna zručnosť
- samostatnosť

Technotherm Slovakia k.s. je dcérska spoločnosť nemeckej spoločnosti Härterei Technotherm GmbH so sídlom v Göppingene. Od roku 2015 pôsobí Technotherm Slovakia k.s. na Slovensku ako dodávateľ vysokokvalitného chemicko-tepelného spracovania kovových súčiastok. Naše procesy, ako kalenie v ochrannej atmosfére, cementácia, zušľachťovanie, karbonitridácia, nitridácia a mnoho iných, realizujeme na moderných , životnému prostrediu priaznivých zariadeniach. Naše služby využívajú renomovaní zákazníci z automobilového priemyslu i z ostatných sektorov strojárskej výroby. Našu kvalitu potvrdzuje aj certifikácia ISO, IATF, CQI9 a stavia nás do pozície stabilného dodávateľa a kompetentného partnera chemicko-tepelného spracovania doma i v zahraničí.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

ID: 4136235  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 952 EUR/mesiac