Elektromechanik

Technotherm Slovakia k.s.

Miesto práce
Dolný Kubín
Termín nástupu
ihneď
1 062 - 1 229 EUR/mesiacZákladná mzda závisí od praxe a teoretických vedomostí. K základnej mzde obdrží zamestnanec i pravidelnú mesačnú výkonovú prémiu vo výške max. 122 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba a opravy kaliacich zariadení a ich periférií,
- vykonávanie údržby a revízia zariadení,
- zodpovednosť za sklad náhradných dielov,
- obstarávanie náhradných dielov.

- mesačná prémia za výkon
- pravidelná ročná prémia
- ročné prispôsobenie základného platu inflácií
- možnosť kariérneho postupu, zabezpečenia školenia a ďalšieho
vzdelávania
- práca v medzinárodnej spoločnosti
- podpora od slovenského vedúceho
- príjemné pracovné prostredie a kolegovia
- stabilný príjem

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu pošlite prosím životopis, prípadne referenčné listy a certifikáty na emailovú adresu:
[email protected]
Vhodných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

- svedomitosť,
- zodpovednosť a spoľahlivosť,
- flexibilita,
- schopnosť pracovať v tíme,
- aktívny a pozitívny prístup k práci.

Technotherm Slovakia k.s. je dcérska spoločnosť nemeckej spoločnosti Härterei Technotherm GmbH so sídlom v Göppingene. Od roku 2015 pôsobí Technotherm Slovakia k.s. na Slovensku ako dodávateľ vysokokvalitného chemicko-tepelného spracovania kovových súčiastok. Naše procesy, ako kalenie v ochrannej atmosfére, cementácia, zušľachťovanie, karbonitridácia, nitridácia a mnoho iných, realizujeme na moderných , životnému prostrediu priaznivých zariadeniach. Naše služby využívajú renomovaní zákazníci z automobilového priemyslu i z ostatných sektorov strojárskej výroby. Našu kvalitu potvrdzuje aj certifikácia ISO, IATF, CQI9 a stavia nás do pozície stabilného dodávateľa a kompetentného partnera chemicko-tepelného spracovania doma i v zahraničí.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3696313  Dátum zverejnenia: 19.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 062 EUR/mesiac