Materiálového technika (Ref. č.: QS-WP16)

Technotherm Slovakia k.s.

Miesto práce
Dolný Kubín
Termín nástupu
01.02.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 €/mesiac hrubý

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Analýza príčin procesných odchýlok
Kontaktná osoba pre zákazníka pri reklamáciách
Technické poradenstvo
Materiálovo-technické/metalografické skúšky
Koordinácia skúšobných priebehov v laboratóriu s viacerými spolupracovníkmi, školenia spolupracovníkov
Vypracovávanie a úprava skúšobných a pracovných návodov
Spracovanie špeciálnych povolení
Vypracovávanie prvých vzorových skúšobných protokolov a správ o skúškach
Realizácia a koordinácia úloh manažmentu kvality, ako napr. produktových auditov
Podpora pri zákazníckych auditoch

Ponúkame Vám samostatnú prácu s vlastnou zodpovednosťou v náročnom a stále sa meniacom sektore služieb.
Predpokladom je schopnosť pracovať v tíme, myslenie presahujúce odbor, ako aj vykonávanie práce orientované na cieľ.

Prosím, Vašu žiadosť pošlite v anglickom alebo nemeckom jazyku pánovi Oliver Vogt
Härterei Technotherm GmbH & Co. KG
Zillenhardtstr. 31 – 73037 Göppingen/Eschenbach – www.haerterei-technotherm.de
Pokojne aj mailom [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.2.2019 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hutníctvo a veda o materiáloch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ukončené štúdium so špecializáciou v odbore Materiálový technik alebo porovnateľné technické vzdelanie
Uprednostňované sú prvé skúsenosti s tepelnou úpravou
Dobré komunikačné schopnosti
Znalosť nemeckého jazyka
Analytické myslenie
Svedomité, samostatné a spoľahlivé vykonávanie práce
Základné znalosti manažmentu kvality

Od pretekárskeho športu až po ekologickú energetickú efektívnosť, rastúce namáhania konštrukčných dielov a stále vyššie nároky na kvalitu vyžadujú odbornú a vysoko kvalitnú tepelnú úpravu.
Viac ako 25 rokov sme známi poskytovatelia technických tepelných úprav.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Priemyselná ul. 3190/5
026 01 Dolný Kubín

Kontakt

Kontaktná osoba: Dennis Wingens
Tel.: +4971619840049
E-mail: poslať životopis
ID: 3576453   Dátum zverejnenia: 11.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 €/mesiac hrubý