Можливість для людей з України

ElektroMechanik pre potravinárske stroje

TECHNOPEK s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.6.2022/asap
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac13., 14. plat osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nových technicky mysliacich kolegov so zodpovedným prístupom k práci, konštruktívnym prístupom k riešeniu úloh a kolegov, ktorí dokážu pracovať samostatne, no zároveň sú tímovými hráčmi a sú ochotní sa naďalej vzdelávať. Tvojou náplňou práce bude servis potravinárskych strojov na prevádzkach po celom Slovensku.

Čo k tomu potrebuješ:

- vzdelanie, resp. skúsenosť v oblasti elktromechanika, opravára, údržbára
- platná Vyhláška 508/2009 Z.z., § 21, výhodou §22, §23
- znalosť MS Office na užívateľskej úrovni
- vodičské oprávnenie skupiny B – aktívny vodič
- výhodou je komunikácia v anglickom, resp. nemeckom jazyku

Za Tvoju prácu a skúsenosti ti ponúkame:

- 13. - 14.plat
- osobné ohodnotenie
- stabilnú prácu
- možnosťou ďalšieho vzdelávania a profesionálneho rastu

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu.
Po zaslaní životopisu budeme telefonicky kontaktovať iba uchádzačov, ktorí vyhovujú požiadavkám a predstave vhodného kandidáta na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

mechanik, elektrikár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Technické a konštruktívne myslenie
- Ochota učiť sa
- Silný zmysel pre zodpovednosť, samostatnosť a lojálnosť
- Veľmi dobré komunikačné zručnosť
- Výhodou sú skúsenosti na podobnej pozícii a komunikácia v anglickom resp. nemeckom jazyku

Obchodná spoločnosť pôsobiaca na slovenskom pekárenskom trhu od roku 1990. Pracujeme ako výhradný zástupca pre SK so svetoznámymi výrobcami strojno – technologického pekárenského zariadenia. Našou filozofiou je dosahovať u vyrábaných pekárenských výrobkoch ČERSTVOSŤ, KVALITU A PROSPERITU. Orientujeme sa na tradičné, klasické technológie výroby chleba a pečiva na báze skvasovanej múky , kvasov a zápar, s dodržiavaním technologickej disciplíny.

www.technopek.sk
ID: 4321325  Dátum zverejnenia: 11.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac