Asistent/administratívny pracovník s nemeckým jazykom

TECHNOPEK s.r.o.

Miesto práce
Lučenec
Termín nástupu
1.1.2021/asap
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho nového teamu v Lučenci hľadáme mladého, dynamického a priateľského kolegu/kolegyňu, ktorý rád pracuje s počítačom, komunikuje a chce aktívne využívať nemecký jazyk, resp. anglický jazyk. Ak si k tomu pozitívny a nechýba Ti proaktívny prístup a záujem učiť sa nové veci, daj nám o sebe vedieť a radi ťa začleníme do nášho tímu.

Čo budeš robiť v rámci svojej práce:

• evidencia a príprava došlých ponúk
• organizácia došlých cenových ponúk
• telefonická a e-mailová komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi v nemčine, resp. angličtine
• zabezpečovanie dodávky a dopravy
• štatistiky, reporting
• spracovanie administratívnych dokumentov firmy
• spracovanie objednávok
• zápočty a inventarizácie pohľadávok a záväzkov
• príprava podkladov pre účtovníctvo
• proces inkasa pohľadávok (kontrola neuhradených faktúr, telefonické upomínanie, posielanie upomienok)

Za Tvoju prácu Ťa odmeníme:

• možnosť zahraničných pracovných ciest a účasť na výstavách
• mobilný telefón a notebook
• možnosťou homeoffice
• možnosťou ďalšieho vzdelávania a profesionálneho rastu ( jazykové školenie, IT školenia apod.)
• 13. plat

Podmienkou zaradenia do výberového pohovoru je zaslanie životopisu aj v nemeckom, resp. anglickom jazyku.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Po zaslaní životopisu budeme telefonicky kontaktovať iba uchádzačov, ktorí vyhovujú požiadavkám a predstave vhodného kandidáta na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Ochota učiť sa
• Silný zmysel pre zodpovednosť
• Spoľahlivosť a flexibilita
• Veľmi dobré komunikačné zručnosti
• Príjemné vystupovanie voči zákazníkom
• Osobnostné predpoklady: zodpovednosť, samostatnosť, lojálnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť
• Skúsenosti na podobnej pozícii výhodou
• Komunikácia písomná aj ústna v nemeckom resp. anglickom jazyku

Obchodná spoločnosť pôsobiaca na slovenskom pekárenskom trhu od roku 1990. Pracujeme ako výhradný zástupca pre SK so svetoznámymi výrobcami strojno – technologického pekárenského zariadenia. Našou filozofiou je dosahovať u vyrábaných pekárenských výrobkoch ČERSTVOSŤ, KVALITU A PROSPERITU. Orientujeme sa na tradičné, klasické technológie výroby chleba a pečiva na báze skvasovanej múky , kvasov a zápar, s dodržiavaním technologickej disciplíny.

www.technopek.sk

Gogoľova 18
851 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ján Kančo
Tel.: +421918552234
E-mail: poslať životopis
ID: 4001944  Dátum zverejnenia: 20.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac