Ekonóm/účtovník

TechnoNova s. r. o.

Miesto práce
Nováky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
870 - 1 040 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účtovanie rôznych typov dokladov (dodávateľské a odberateľské faktúry, bankové výpisy, mzdy, majetok, interné doklady a pod.)
- vedenie podvojného účtovníctva
- kontrola a príprava daňových priznaní k DPH
- kontrola účtov, správnosti, úplnosti a ich inventarizácia
- pripravovanie účtovných a štatistických výkazov
- mesačné a ročné účtovné závierky
- vedenie pokladne

- prémiová zložka mzdy až do výšky 20 % platu
- plná podpora pri ďalšom vzdelávaní formou školení a tréningov
- stravovanie v závodnej jedálni
- perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej výrobnej spoločnosti
- tímové športové a spoločenské podujatia

V prípade záujmu zašlite e-mailom žiadosť so štrukturovaným životopisom a súhlas so spracovaním poskytnutých osobných údajov.
Uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky budú zaradení do výberového konania a termín výberového konania im včas oznámime.
Uchádzačom, ktorí nepostúpili do užšieho výberu ďakujeme za záujem a zároveň im oznamujeme, že ich materiály budú skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, financie, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Účtovník

Počet rokov praxe

3

Znalosť účtovných princípov podľa zásad podvojného účtovníctva, základná orientácia v zákonoch v oblasti financií a daní. Kandidát musí byť orientovaný na detail, presnosť a konečné termíny, zodpovednosť je jednou zo základných podmienok. Vhodný kandidát by mal vykazovať schopnosť analytického myslenia, plánovania, organizácie a mal by byť komunikatívny, spoľahlivý, precízny, samostatný a diskrétny. Znalosť účtovného programu POHODA je výhodou.

Strojárska výroba pre farmaceutický, chemický aj petrochemický priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4326144  Dátum zverejnenia: 11.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 870 EUR/mesiac