Servisný technik

TECHNOLOGY SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.3.2021
1 350 - 1 700 EUR/mesiactrinásty a štrnásty plat : min. 400 , max. výška priemernej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte stabilné zamestnanie so zaujímavými a motivujúcimi benefitmi? Ponúkame Vám stabilnú a perspektívnu prácu.
Pre našu zabehnutú pobočku v Prešove hľadáme mechanika/elektromechanika, ktorého náplňou práce bude:
- Najmä servisná činnosť – poradenstvo a servisné zásahy na strojoch ponúkaných spoločnosťou Technology Slovakia u našich zákazníkov,
- inštalácie a uvedenie do prevádzky nových zariadení a baliacich strojov,
- rozvoz tovaru, priamy kontakt s klientom ,
- pracovné cesty v rámci činnosti a výkonu funkcie (oblasť východného Slovenska - Prešov, Košice, Vranov nad Topľou, Michalovce, Sabinov ...

- stabilita - história firmy , zaujímavá práca
- mobilný telefón
- profesné vzdelávanie
- možnosť finančného rastu
- finančné ohodnotenia na základe výkonového systému
- trinásty a štrnásty plat
- stravné lístky (4€)

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Technology Slovakia s.r.o. bude kontaktovať vybraných uchádzačov o termíne osobného pohovoru. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik/elektromechanik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

MS Windows 7 a vyšší, MS Office 2010 - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky

vzdelanie v odbore elektrotechnik/elektromechanik,
- odborná spôsobilosť podľa Vyhlášky č. 508/2009, §22 alebo vyšší,
- prax v odbore,
- znalosti práce s PC (MS Windows 7 a vyšší, MS Office 2010),
- spoľahlivosť, samostatnosť, precíznosť,
- analytické a logické myslenie,
- znalosť anglického jazyka výhodou,
- seriózny a zodpovedný prístup k práci.

Spoločnosť pôsobí na trhu Slovenskej republiky od roku 1996. Materskou firmou je TECHNOLOGY, s.r.o. - Jablonec nad Nisou, Česká republika, ktorá operuje na Slovenskom trhu od roku 1992. Obe spoločnosti sa zaoberajú dodávkami (dovozom a výrobnou kooperáciou) baliacich strojov a kompletných baliacich liniek vrátane etiketovania. Zároveň sme dodávateľom širokého sortimentu obalových materiálov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4017406  Dátum zverejnenia: 7.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac