Koordinátor výroby - mechanická dielňa, laser a roboty

TECHNOGYM E.E., s. r.o.

Miesto práce
Malý Krtíš
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadenie výroby na oddelení mechanickej dielne a zváracích robotov (delenie a ohýbanie trubkového materiálu / plechov, rezanie plazmou, pílenie a vŕtanie, robotické zváranie)
  • Vedenie zamestnancov (výber, vzdelávanie, rozvoj, motivácia, riadenie pracovného času)
  • Dohľad nad bezpečnosťou práce, pracovného prostredia a postupov na uvedených oddeleniach
  • Zabezpečovanie dostatočných zdrojov na výrobu (materiálnych, ľudských, funkčných výrobných zariadení)
  • Zodpovednosť za výrobu v požadovanej kvalite, objeme, produktivite a dodacích lehotách
    pre interného zákazníka
  • Vykonávanie aktivít vedúcich k riešeniu operatívnych problémov a k neustálemu zlepšovaniu procesov na oddelení
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami v závode za účelom zlepšovania KPI (kľúčových indikátorov výkonnosti) nastavených na oddelení

  • Príspevok na dopravu za každý odpracovaný deň a v závislosti od vzdialenosti pracoviska (pri 21-dňovom mesiaci až do 105 €/mesačne) alebo nefinančný benefit: Ubytovanie v hodnote 193€
  • 13. a 14. plat až do výšky 145% v sledovanom období (po splnení kritérií a podľa rozhodnutia zamestnanca)
  • Technogym day (po splnení kritérií a podľa rozhodnutia zamestnanca od 1 až do 6 dní voľna ročne naviac)
  • Celoročný vstup do posilňovne v areáli spoločnosti TECHNOGYM E.E. aj pre vášho hosťa
  • Celoročný vstup do krytej plavárne a posilňovne vo Veľkom Krtíši a Aquatermal Dolná Strehová 20% zľava na všetky služby
  • Stravovanie vo firemnej reštaurácií a stravovacia karta nabíjaná na kvartálnej báze
  • Novorodenecká výbava pri narodení dieťaťa
  • Referral program - odmena za odporučenie kandidáta
  • Odborné školenia
  • Pravidelné športové aktivity a podujatia
  • Mimoriadne bonusy za odpracované soboty až do 165€ (podľa odpracovaných sobôt)

    Benefity po 2 rokoch:

  • Príspevok na rekreáciu max. 275€
  • Príspevok na športovú činnosť dieťaťa max. 275€

    Benefit po 10 rokoch:

  • Životné poistenie až do výšky 1000€ ročne

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za zaslanie životopisu.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax vítaná v oblasti výroby, automotive

Počet rokov praxe

3

• Skúsenosti s riadením výrobnej prevádzky (cca. 40
zamestnancov), s koordináciou pracovného tímu, so
zaškoľovaním a koučovaním tímu ľudí

• Skúsenosti s riadením procesov delenia materiálu,
ohýbania, vŕtania, pílenia na rôznych zariadeniach
výhodou

• Znalosti metódy problem solving, 5S, Kaizen, KANBAN,
vizuálny manažment výhodou

• Dobré organizačné a komunikačné schopnosti

• Pozitívne myslenie a nadšenie pre zmeny, flexibilita

• Chuť učiť sa a učiť iných

• Technické znalosti, manuálna zručnosť, analytické resp.
technické myslenie vítané

• Anglický jazyk alebo Taliansky jazyk - výhodou

TECHNOGYM je svetovým lídrom v realizácii inovatívnych riešení pre WELLNESS a zdravý životný štýl.
TECHNOGYM je výrobcom wellness zariadení zameraných na kardio, vytrvalosť, rehabilitáciu, fitnes a silový tréning.
Naše produkty sa využívajú v posilňovniach, vo wellness centrách, v rehabilitačných a zdravotníckych zariadeniach, v zariadeniach zameraných na preventívnu liečbu a v domácnostiach po celom svete.
Sme oficiálnym dodávateľom Olympijských a Paralympijských hier.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Erika Polešenská
Tel.: +421474812200
E-mail: poslať životopis
ID: 4806363  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac