HR Professional

TECHNOGYM E.E., s. r.o.

Miesto práce
Malý Krtíš
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacVyššia mesačná mzda závisí od skúseností a znalostí úspešného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

TECHNOGYM hľadá na zástup počas MD/RD šikovného kolegu/kolegyňu, ktorý/-á hravo a rýchlo zapadne do tímu personalistiek :-).

Či už máš skúsenosti z oblasti personalistiky alebo to cítiš ako výzvu, určite pre Teba nebude žiaden problém zvládať nasledovné činnosti:

• Spracovávanie osobných údajov zamestnancov a garantovanie ich správnosti v informačnom systéme Human
• Evidencia pracovného času a dochádzky
• Evidencia konta pracovného času a práce nadčas
• Vedenie HR štatistiky a zabezpečovanie časovo-presného reporting-u
• Tvorba plánov dovoleniek
• Príprava podkladov pre mzdy
• Zabezpečovanie agendy vzniku/zmeny/ukončovania pracovných pomerov
• Riešenie disciplinárnych priestupkov
• Poskytovanie súčinnosti v prípade škodových udalostí
• Zabezpečovanie rekondičných pobytov zamestnancov
• Interná komunikácia a marketing (tvorba oznamov, prezentácií, správa násteniek, evidencia a archivácia dokumentov)
• Participácia na tvorbe interných procedúr vo zverenej oblasti
• Školenie zamestnancov a ich adaptácia v praxi
• Starostlivosť o zamestnancov (pracovné oblečenie, pitný režim a pod.)
• Zabezpečovanie iných úloh súvisiacich s personálnou agendou

• Príspevok na dopravu pre všetkých kmeňových zamestnancov za každý odpracovaný deň a v závislosti od vzdialenosti pracoviska (pri 21-dňovom mesiaci až do 105 €/mesačne)
• Celoročný vstup do posilňovne v areáli spoločnosti TECHNOGYM E.E. aj pre vášho hosťa
• Celoročný vstup do krytej plavárne a posilňovne vo Veľkom Krtíši a Aquatermal Dolná Strehová 20% zľava na všetky služby
• Stravovanie vo firemnej reštaurácií a stravovacia karta nabíjaná na kvartálnej báze
• Novorodenecká výbava pri narodení dieťaťa
• 13. a 14. plat až do výšky 145% v sledovanom období (po splnení kritérií a podľa rozhodnutia zamestnanca)
• Technogym day (po splnení kritérií a podľa rozhodnutia zamestnanca od 1 až do 6 dní voľna ročne naviac)
• Referral program - odmena za odporučenie kandidáta do zamestnania
• Odborné školenia
• Pravidelné športové aktivity a podujatia

Mimoriadne bonusy za odpracované soboty až do 165€ (podľa odpracovaných sobôt)

Benefity po 2 rokoch:
• Príspevok na rekreáciu max. 275€
• Príspevok na športovú činnosť dieťaťa max. 275€

Benefit po 10 rokoch:
• Životné poistenie až do výšky 1000€ ročne

Vopred ďakujeme za zasielanie štruktúrovaného životopisu v slovenskom jazyku.

Oslovovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, Personálny manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Word - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Human Recources

Počet rokov praxe

2

ZRUČNOSTI a ZNALOSTI
• výhodou je viacročná prax v personálnej oblasti
• prehľad v Zákonníku práce
• anglický jazyk - B2/C1

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY
• rýchlosť a precíznosť
• flexibilita, spoľahlivosť,
• diskrétnosť a zodpovednosť
• diplomacia, komunikatívnosť, otvorenosť
• tímovosť a zmysel pre humor

ČO EŠTE MOŽE BYŤ PLUSOM
• logické a analytické myslenie
• radosť z učenia
• nebáť sa zmien a neustále si osvojovať nové pracovné postupy

TECHNOGYM je svetovým lídrom v realizácii inovatívnych riešení pre WELLNESS a zdravý životný štýl.
TECHNOGYM je výrobcom wellness zariadení zameraných na kardio, vytrvalosť, rehabilitáciu, fitnes a silový tréning.
Naše produkty sa využívajú v posilňovniach, vo wellness centrách, v rehabilitačných a zdravotníckych zariadeniach, v zariadeniach zameraných na preventívnu liečbu a v domácnostiach po celom svete.
Sme oficiálnym dodávateľom Olympijských a Paralympijských hier.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4532898  Dátum zverejnenia: 6.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac