Trainee / VŠ

TECHNOGYM E.E., s. r.o.

Miesto práce
Malý Krtíš
Druh pracovného pomeru
internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
5,61 EUR/hod.Počas trvania programu TRAINEE hodinová mzda (pri priemerných pohyblivých zložkách a priemernom fonde 174 hodín, je to 1 160€) Osobné hodnotenie max. do výšky 1 €/hod. Tímový bonus max. do výšky 15%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi privítame absolventa VŠ (predovšetkým technické, strojárske, ekonomické zameranie), ktorý si plne uvedomuje, že získanie univerzitného diplomu je len odrazovým mostíkom pre získavanie ďalších vedomostí, skúseností a zručností.

Hľadáme človeka, ktorý rád:
• analyzuje dáta
• pracuje s excelom, powerpointom aj iným softwarom
• rozmýšľa logicky, strategicky a s nadhľadom
• komunikuje anglicky alebo taliansky

• prax vo výrobnom podniku je veľkou výhodou (automotive, logistika, kvalita, inžiniering, proces, výroba)
• skúsenosť s technickou dokumentáciou výhodou

Ponúkame:
• pozícia Trainee je vytvorená v rámci tréningového programu pre absolventov vysokých škôl, jeho cieľom je pripraviť nového zamestnanca na kariérnu dráhu na odborných pozíciách v rôznych oblastiach závodu (výroba, inžiniering, kvalita, logistika, nákup, personálne oddelenie, a pod.)
• Trainee niekoľko mesiacov rotuje po jednotlivých výrobných oddeleniach spoločnosti (montáž, lakovňa, kovovýroba, odborné oddelenia) s cieľom oboznámiť sa s našimi produktmi, technológiou a procesmi a prostredníctvom spolupráce s kolegami na všetkých úrovniach sa zoznámiť s kultúrou a hodnotami spoločnosti a získať tak najlepšiu predstavu o našom fungovaní
• od začiatku programu sprevádzajú a pomáhajú kandidátom pridelení Tútori (starší kolegovia) a v spolupráci s nimi pracujú Trainee na rôznych projektoch a úlohách, zodpovedajú za pridelené úlohy
• počas programu Trainee zistíš, čo Ťa zaujíma a kde sú Tvoje silné stránky a po jeho absolvovaní máš možnosť získať pozíciu, ktorá bude základňou pre Tvoj ďalší kariérny rast

• Príspevok na dopravu pre všetkých kmeňových zamestnancov za každý odpracovaný deň a v závislosti od vzdialenosti pracoviska (pri 21-dňovom mesiaci až do 105 €/mesačne)
• Mimoriadne bonusy za odpracované soboty až do 165€ (podľa odpracovaných sobôt)
• Celoročný vstup do posilňovne v areáli spoločnosti TECHNOGYM E.E. aj pre vášho hosťa
• Celoročný vstup do krytej plavárne a posilňovne vo Veľkom Krtíši a Aquatermal Dolná Strehová 20% zľava na všetky služby
• Stravovanie vo firemnej reštaurácií a stravovacia karta DOXX nabíjaná na kvartálnej báze
• 13. a 14. plat až do výšky 145% v sledovanom období (po splnení kritérií a podľa rozhodnutia zamestnanca)
• Technogym day (po splnení kritérií a podľa rozhodnutia zamestnanca od 1 až do 6 dní voľna ročne naviac)
• Referral program - odmena za odporučenie kandidáta
• Odborné školenia, jazykové kurzy
• Pravidelné športové aktivity a podujatia
• Príplatky nad rámec Zákonníka práce
• Novorodenecká výbava pri narodení dieťaťa

Benefity po 2 rokoch:
• Príspevok na rekreáciu max. 275€
• Príspevok na športovú činnosť dieťaťa max. 275€

Benefit po 10 rokoch:
• Životné poistenie až do výšky 1000€ ročne

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu.

OSLOVOVAŤ BUDEME IBA VYBRANÝCH KANDIDÁTOV.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- presnosť a precíznosť
- orientácia na prácu v tíme
- flexibilita a chuť učiť sa

TECHNOGYM je svetovým lídrom v realizácii inovatívnych riešení pre WELLNESS a zdravý životný štýl.
TECHNOGYM je výrobcom wellness zariadení zameraných na kardio, vytrvalosť, rehabilitáciu, fitnes a silový tréning.
Naše produkty sa využívajú v posilňovniach, vo wellness centrách, v rehabilitačných a zdravotníckych zariadeniach, v zariadeniach zameraných na preventívnu liečbu a v domácnostiach po celom svete.
Sme oficiálnym dodávateľom Olympijských a Paralympijských hier.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Erika Polešenská
Tel.: +421474812200
E-mail: poslať životopis
ID: 4059638  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,61 EUR/hod.