Všeobecný operátor - Montážnik (Mimoriadne bonusy za prácu v sobotu do výšky 110€)

TECHNOGYM E.E., s. r.o.

Miesto práce
Malý Krtíš
Termín nástupu
1.9.2021
Mzdové podmienky (brutto)
3,94 EUR/hod.Minimálna mzda v skúšobnej dobe už od 760€ a viac, od 2.mesiaca po zácviku. Navyše každý zamestnanec za odpracované soboty získava až 110€ navyše.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oddelenie: montáž
• Vykonávanie činností podľa pracovných inštrukcií (montáž komponentov, práca s náradím)
• Kontrola strojov – operátor vizuálne kontroluje každý kus
• Vypĺňanie sprievodnej výrobnej dokumentácie v prípade potreby
• Manipulácia s materiálom
• Dodržiavanie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci
• Dodržiavanie pracovného poriadku, pracovných inštrukcií, procedúr a disciplíny

• Celoročný vstup do posilňovne v areáli spoločnosti TECHNOGYM E.E. aj pre vášho hosťa
• Celoročný vstup do krytej plavárne a posilňovne vo Veľkom Krtíši a Aquatermal Dolná Strehová 20% zľava
• Stravovanie vo firemnej reštaurácií a stravovacia karta nabíjaná na kvartálnej báze
• Príspevok pri narodení dieťaťa 100€
• Príplatky nad rámec Zákonníka práce
• 13. a 14.plat pri splnení podmienok v období
• Vernostný bonus od 75€ do 225 € (lojalita)
• Technogym day (deň voľna) pri splnení podmienok
• Poistenie obsluhy VZV 50%
• Referral program
• Odborné školenia
• Pravidelné športové aktivity a podujatia

Mimoriadne bonusy za odpracované soboty až do 110€

Benefity po 2 rokoch:
• Príspevok na rekreáciu max. 275€
• Príspevok na športovú činnosť dieťaťa max. 275€

Benefity po 5 rokoch:
• Vernostný bonus 375€ (lojalita)

Benefit po 10 rokoch:
• Kapitálové životné poistenie až do výšky 1000€ ročne

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu.
Oslovovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

0

• manuálna zručnosť (podmienka)
• skúsenosť s pneumatickým náradím (výhodou)
• priestorová predstavivosť
• presnosť až precíznosť
• orientácia na prácu v tíme
• flexibilita a chuť učiť sa

Vodičský preukaz výhodou.

Technogym je svetovým lídrom v realizácii inovatívnych riešení pre WELLNESS/ zdravý životný štýl. Ak každý deň trénuje na našom zariadení 50 miliónov ľudí na svete, nie je to len otázka náhody. Sme svetovými odborníkmi na pohyb, či už pre fitness, zdravie alebo šport. Do viac ako 100 krajín sveta sme priniesli wellness prostredníctvom pohybu na tisíce miest po celom svete. Sme oficiálnym dodávateľom Olympijských a Paraolympijských hier od Sydney 2000, Atény 2004, Turín 2006, Peking 2008 , Londýn 2012 , Rio de Janeiro 2016. Tento rok je Technogym sponzorom OH Tokyo 2021.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Priemyselný park Malý Krtíš
990 01 Malý Krtíš

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nika Teľúch Selská
E-mail: poslať životopis
ID: 4039672  Dátum zverejnenia: 20.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3,94 EUR/hod.