Technik kvality - elektrotechnik

TECHNOGYM E.E., s. r.o.

Miesto práce
Malý Krtíš
Termín nástupu
dohodou
5,75 EUR/hod.+ variabilné zložky mzdy (osobné hodnotenie a tímový bonus), príplatky nad rámec Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca na jednu zmenu
• Riešenie problémov v strojárskej a elektrotechnickej výrobe - kontrola rozmerov komponentov, vizuálna kontrola zvarov, kontrola zapojenia komponentov a funkčnosti elektrotechnických súčiastok
• Kontrola podľa technickej dokumentácie a výkresov, analýza príčin nezhôd a definovanie nápravných opatrení
• Riadiť činnosť poučených osôb, elektrotechnikov, samostatných elektrotechnikov na pracovisku montážne linky v zmysle § 23 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.
• Dodržiavanie pracovného poriadku, pracovných inštrukcií a postupov, procedúr, disciplíny a pravidiel
• Aktualizácia internej dokumentácie
• Zabezpečovať dodržiavanie noriem
• Zabezpečovať poriadok a kvalitu prostredia, poskytovaných nástrojov
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami podniku za účelom zlepšovania výsledkov podľa kľúčových ukazovateľov výkonnosti nastavených na oddelení
• Dodržiavanie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci

- 13. a 14. plat
- Príplatky nad rámec Zákonníka práce
- Darčekové poukážky na kvartálnej báze
- Zamestnanecké benefity v duchu WELLNESS LIFESTYLE - "zdravého životného štýlu"
- Posilovňa pre zamestnancov priamo v spoločnosti
- Pravidelné spoločenské a športové podujatia
- Stravovanie vo firme za zaujímavých podmienok
- Práca pre silnú a stabilnú medzinárodnú spoločnosť
- Pravidelné odborné školenia

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za zaslanie životopisu.
Oslovovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí budú spĺňať nami určené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektro-technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Vyhláška 508/2009 Zb.z. §23 do 1000V - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Elektrotechnika § 22 alebo §23 a kvalita

Počet rokov praxe

5

• samostatnosť, presnosť, záujem učiť sa
• flexibilita, proaktivita, veľmi dobrá analytická schopnosť
• efektívne a rýchle riešenie vzniknutých problémov, schopnosť rozpoznať prioritu
• skúsenosť s prácou samostatného elektrotechnika § 22, ak je prax, možnosť školenia a zvýšenia kvalifikácie a/alebo prax elektrotechnika na riadenie činností alebo prevádzky § 23
• skúsenosti s kontrolou strojárskej produkcie - výhodou
• skúsenosti s používaním nástrojov na meranie - podmienka
• základy čítania technickej dokumentácie (výkresy, špecifikácie) - podmienka
• znalosť anglického alebo talianskeho jazyka – výhodou

TECHNOGYM je svetovým lídrom v realizácii inovatívnych riešení pre WELLNESS a zdravý životný štýl.
TECHNOGYM je výrobcom wellness zariadení zameraných na kardio, vytrvalosť, rehabilitáciu, fitnes a silový tréning.
Naše produkty sa využívajú v posilňovniach, vo wellness centrách, v rehabilitačných a zdravotníckych zariadeniach, v zariadeniach zameraných na preventívnu liečbu a v domácnostiach po celom svete.
Sme oficiálnym dodávateľom Olympijských a Paralympijských hier.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4022961  Dátum zverejnenia: 20.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5,75 EUR/hod.