Trainee - vysokoškolskí absolventi - odd.inžinieringu

TECHNOGYM E.E., s. r.o.

Miesto práce
Malý Krtíš
Termín nástupu
13.01.2020
4,4 EUR/hod.4,40 € nástupná hodinová mzda + mesačná variabilná zložka (osobné hodnotenie a tímový bonus), TB garancia 10% v každom leveli

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- táto pozícia je určená pre absolventov vysokých škôl technického a strojárskeho zamerania a jej cieľom je pripraviť nového zamestnanca podľa pracovných výsledkov a potenciálu na kariérnu dráhu na odborné pozície v oblastiach závodu
- kandidát sa oboznamuje s našimi produktmi, technológiou a procesmi a prostredníctvom spolupráce s kolegami na všetkých úrovniach sa zoznamuje s kultúrou a hodnotami spoločnosti
- počas celého programu Trainee pomáha kandidátom pridelený Tútor a v spolupráci s ním pracujú Trainee na rôznych projektoch a úlohách

Náplň práce:
- vykonávanie činností vo výrobe posilňovacích strojov
- operatívna analýza a riešenie problémov ako aj čiastkových úloh podľa zadelenia na jednotlivé oddelenia
- dodržiavanie noriem interných postupov
- kontrola a zabezpečovanie kvality
- participácia na tvorba technologických postupov a pracovných inštrukcií
- participácia na implementácií nových výrobkov do výroby a modifikácií do výrobe
- participácia na kontrole, analýze a zlepšovaní procesov
-participácia na starostlivosť o linky a stroje a o príslušné technologické zariadenia, programovanie, nastavovanie a preventívna a občasná údržba technologických zariadení
- spolupráca s ostatnými oddeleniami podniku za účelom zlepšovania výsledkov podľa KPI nastavených na oddelení
- dodržiavanie pracovného poriadku, pracovných inštrukcií, procedúr, disciplíny a BOZP
- dodržiavanie poriadku a bežnej údržby na svojom pracovisku

- 13. a 14. plat
- Príplatky nad rámec Zákonníka práce
- Darčekové poukážky na kvartálnej báze
- Mimoriadne voľno nad rámec Zákonníka práce
- Zamestnanecké benefity v duchu WELLNESS LIFESTYLE - "zdravého životného štýlu"
- Posilňovňa pre zamestnancov priamo v spoločnosti
- Pravidelné spoločenské a športové podujatia
- Stravovanie vo firme za zaujímavých podmienok
- Práca pre silnú a stabilnú medzinárodnú spoločnosť
- Pravidelné odborné školenia

Vopred ďakujeme za zasielanie štruktúrovaného životopisu v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

absolvent (TECHNICKE A STROJÁRSKE VZDELANIE)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozitívny prístup k práci
- orientácia na prácu v tíme
- pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
- odhodlanie budovať kariéru v našom závode
- znalosť CNC, CAD/CAM strojných zariadení – VÝHODOU
- znalosť používania meradiel - VÝHODOU
- znalosť čítania technickej dokumentácie (výkresy, špecifikácie) - VÝHODOU

TECHNOGYM je svetovým lídrom v realizácii inovatívnych riešení pre WELLNESS a zdravý životný štýl.
TECHNOGYM je výrobcom wellness zariadení zameraných na kardio, vytrvalosť, rehabilitáciu, fitnes a silový tréning.
Naše produkty sa využívajú v posilňovniach, vo wellness centrách, v rehabilitačných a zdravotníckych zariadeniach, v zariadeniach zameraných na preventívnu liečbu a v domácnostiach po celom svete.
Sme oficiálnym dodávateľom Olympijských a Paralympijských hier.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3579730  Dátum zverejnenia: 10.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 4,4 EUR/hod.