Plant Controller / Finančný manažér

TECHNOGYM E.E., s. r.o.

Miesto práce
Veľký Krtíš
Termín nástupu
ASAP
3 000 EUR/mesiacNástupná brutto mzda / Na základe profesionálnych skúseností možnosť dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zaručiť, že všetky postupy zdaňovania budú prevedené dôsledne podľa platných zákonov a interných pravidiel.
• Zaručiť kompletné poistné krytie v závode.
• Zaručiť, že proces zostavenia ročného rozpočtu bude pripravený zhrnutím všetkých potrebných informácií podľa interných TG pravidiel vzájomne s HQ.
• Podávať týždenné, mesačné a štvrťročné správy HQ ( zisky a straty, HR náklady, obrat z predaja).
• Spolupracovať s externými konzultantmi ohľadom zmluvných záležitosí a úhrad miezd.
• Pripraviť /výpis/ správu ziskov a strát, mesačné uzávierky a účtovné správy o nákladoch.
• Vytvoriť a analyzovať finančnú informáciu pre prípravu vstupu do účtov – účtovná kniha a dokumenty o obchodných transakciách
• Zriadiť, udržať a koordinovať zavedenie účtovníctva a kontrolu procedúr účtovníctva.
• Analyzovať a zhodnotiť rozpočet a náklady na miestne, štátne, federálne a súkromné financovanie, zmluvy a granty.
• Monitorovať a zhodnotiť účtovníctvo a správy vzťahujúceho sa systému pre správnosť a kompletnosť.
• Pripraviť a zhodnotiť rozpočet, výnosy, náklady, faktúry a ďalšie účtovné doklady.
• Analyzovať výnosy a výdaje a odporúčané výhodné stupne rozpočtov, zaručiť kontrolu výdajov.
• Analyzovať nezrovnalosti v účtovníctve.
• Odporučiť, vyvinúť a udržať základy finančných dát, systémy počítačového softvéru a systémy manuálnej evidencie.
• Dohliadať na vstupy a riadenie finančných dát a správ pre systémy automatického financovania spoločnosti.
• Spolupracovať s internými a externými audítormi pre kompletnosť a správnosť auditov.
• Vedenie finančného oddelenia
• Zaručiť mlčanlivosť a utajenie informácií, projektov a dokumentácie

- 13. / 14. plat spolu vo výške 110%
- Príspevok na rekreáciu
- Príspevok na športovú činnosť dieťaťa
- Príspevok pri narodení dieťaťa
- Bonus za lojalitu / odpracované roky v spoločnosti (po 2,5 roku v sume 225€)
- Príplatky nad rámec Zákonníka práce
- Mimoriadne voľno nad rámec Zákonníka práce
- Pravidelné nabíjanie benefitnej elektronickej karty Doxx na kvartálnej báze
- Posilňovňa pre zamestnancov priamo v spoločnosti
- Zvýhodnené vstupy na Zimný štadión, Mestské kúpalisko a Aquatermal Dolná Strehová
- Pravidelné spoločenské a športové podujatia, podpora športových a rekreačných aktivít zamestnancov
- Stravovanie vo firme za zaujímavých podmienok
- Práca pre silnú a stabilnú medzinárodnú spoločnosť
- Pravidelné odborné školenia

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky k pracovnej pozícii.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- prax na rovnakej pozícii vo výrobnom podniku min. 5 rokov (Finance Manager, Plant Controller)
- praktické a analytické myslenie
- pozornosť a presnosť
- spoľahlivosť
- prezentačné a medziľudské zručnosti

TECHNOGYM je svetovým lídrom v realizácii inovatívnych riešení pre WELLNESS a zdravý životný štýl.
TECHNOGYM je výrobcom wellness zariadení zameraných na kardio, vytrvalosť, rehabilitáciu, fitnes a silový tréning.
Naše produkty sa využívajú v posilňovniach, vo wellness centrách, v rehabilitačných a zdravotníckych zariadeniach, v zariadeniach zameraných na preventívnu liečbu a v domácnostiach po celom svete.
Sme oficiálnym dodávateľom Olympijských a Paralympijských hier.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3571093  Dátum zverejnenia: 2.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac