Všeobecný operátor odd. kovovýroba pracovisko LASER

TECHNOGYM E.E., s. r.o.

Miesto práce
Malý Krtíš
Termín nástupu
dohodou
4 EUR/hod.4,00 € nástupná garantovaná mzda + mesačná variabilná zložka (osobné hodnotenie a tímový bonus) od 1.mesiaca + garantovaný nárast hodinovej mzdy po skúšobnej dobe. Minimálna mzda po skúšobnej dobe už od 738€ + nočný príplatok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-dodržiavanie BOZP
- dodržiavanie pracovného poriadku, pracovných inštrukcií, procedúr, disciplíny a pravidiel
- nakladanie materiálu - obsluha žeriavu
- manipulácia s materiálom - správne uloženie ručne do kovových boxov
- kontrola narezaných dielov
- dodržiavanie poriadku a bežnej údržby na svojom pracovisku
- viaczmenná prevádzka - 3 zmeny
- obsluha lasera - výber programu, zmena programu, zmena nastavení

- 13. a 14. plat
- Príplatky nad rámec Zákonníka práce
- Darčekové poukážky na kvartálnej báze
- Mimoriadne voľno nad rámec Zákonníka práce
- Zamestnanecké benefity v duchu WELLNESS LIFESTYLE - "zdravého životného štýlu"
- Posilňovňa pre zamestnancov priamo v spoločnosti
- Pravidelné spoločenské a športové podujatia
- Stravovanie vo firme za zaujímavých podmienok
- Práca pre silnú a stabilnú medzinárodnú spoločnosť
- Pravidelné odborné školenia

Informácie o výberovom konaní

Oslovovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

- vie čítať technickú dokumentáciu - identifikácia tvaru súčiastky, rozmerov
- skúsenosť s nastavovaním obrábacích strojov VYHODOU
- priestorová predstavivosť
- presnosť až precíznosť
- orientácia na prácu v tíme
- flexibilita a chuť učiť sa

Vodičský preukaz VÝHODOU

TECHNOGYM je svetovým lídrom v realizácii inovatívnych riešení pre WELLNESS a zdravý životný štýl.
TECHNOGYM je výrobcom wellness zariadení zameraných na kardio, vytrvalosť, rehabilitáciu, fitnes a silový tréning.
Naše produkty sa využívajú v posilňovniach, vo wellness centrách, v rehabilitačných a zdravotníckych zariadeniach, v zariadeniach zameraných na preventívnu liečbu a v domácnostiach po celom svete.
Sme oficiálnym dodávateľom Olympijských a Paralympijských hier.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3270832  Dátum zverejnenia: 16.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.