Procesný Technik / Process Technician

TECHNOGYM E.E., s. r.o.

Miesto práce
Malý Krtíš
Termín nástupu
Dohodou
5,32 EUR/hod.Hlavný pracovný pomer: 5,81€/hod. zákl. hod. mzda po skúšobnej dobe. Od prvého mesiaca + Osobné hodnotenie až 1 €/hod. + Tímový bonus do výšky 15% základnej mzdy + príplatky nad rámec Zákonníka práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Nastavovanie a aktualizovanie výrobných postupov a pracovných cyklov
• Starostlivosť o zverené náradie a prípravky
• Spolupráca pri zlepšení podmienok ergonómie a bezpečnosti na pracovisku
• Analýza príčin chybovosti a spolupráca pri ich odstránení
• Zavádzanie nových výrobkov do výroby , koordinácia a riadenie úloh medzi oddeleniami, sledovanie až po finálny produkt
• Participovanie pri inštalácii nových zariadení a ich zavedení do prevádzky
• Spolupráca pri navrhovaní a realizovanie nových riešení prípravkov
• Vykonávanie technologických skúšok, realizovanie zmenových konaní, stanovovanie výrobných časov pri tvorbe noriem
• Čítanie výkresovej dokumentácie - výhodou
• Práca na 2 zmeny
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami podniku za účelom zlepšovania výsledkov podľa KPI nastavených na oddelení
• Dodržiavanie pracovného poriadku, pracovných inštrukcií, procedúr, disciplíny a BOZP
• Dodržiavanie 5S a bežnej údržby na svojom pracovisku

• Príspevok na dopravu pre všetkých kmeňových zamestnancov za každý odpracovaný deň a v závislosti od vzdialenosti pracoviska (pri 21-dňovom mesiaci až 105 €/mesačne)
• 13. a 14.plat až do výšky 145% v sledovanom období
• Technogym day (až 6 dní voľna ročne)
• Celoročný vstup do posilňovne v areáli spoločnosti TECHNOGYM E.E. aj pre tvojho hosťa
• Celoročný vstup do krytej plavárne a posilňovne vo Veľkom Krtíši a Aquatermal Dolná Strehová 20% zľava
• Stravovanie vo firemnej reštaurácii a stravovacia karta nabíjaná na kvartálnej báze
• Novorodenecká výbava pri narodení dieťaťa
• Príplatky nad rámec Zákonníka práce
• Poistenie obsluhy VZV 50%
• Referral program
• Odborné školenia
• Športové a sociálne aktivity

Mimoriadne bonusy za odpracované soboty až do 165€

Benefity po 2 rokoch:
• Príspevok na rekreáciu max. 275€
• Príspevok na športovú činnosť dieťaťa max. 275€

Benefit po 10 rokoch:
• Životné poistenie až do výšky 1000€ ročne

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za zasielanie štruktúrovaného životopisu.

Oslovovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie strojárskeho alebo elektrotechnického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• výhodou je znalosť používania meradiel
• znalosť čítania technickej dokumentácie (výkresy, špecifikácie) je podmienkou
• znalosť procesu a technológie práškového lakovania – výhodou
• pozitívny prístup k práci
• presnosť
• samostatnosť, flexibilita

TECHNOGYM je svetovým lídrom v realizácii inovatívnych riešení pre WELLNESS a zdravý životný štýl.
TECHNOGYM je výrobcom wellness zariadení zameraných na kardio, vytrvalosť, rehabilitáciu, fitnes a silový tréning.
Naše produkty sa využívajú v posilňovniach, vo wellness centrách, v rehabilitačných a zdravotníckych zariadeniach, v zariadeniach zameraných na preventívnu liečbu a v domácnostiach po celom svete.
Sme oficiálnym dodávateľom Olympijských a Paralympijských hier.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Žofia Hudecová
E-mail: poslať životopis
ID: 3217027  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,32 EUR/hod.