Trainee - vysokoškolskí absolventi - technické, strojárske zameranie

TECHNOGYM E.E., s. r.o.

Miesto práce
Malý Krtíš
Termín nástupu
16.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
4,30 € nástupná hodinová mzda + mesačná variabilná zložka (osobné hodnotenie a tímový bonus)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- táto pozícia je určená pre absolventov vysokých škôl technického a strojárskeho zamerania a jej cieľom je pripraviť nového zamestnanca podľa pracovných výsledkov a potenciálu na kariérnu dráhu na odborné pozície v oblastiach závodu
- kandidát sa oboznamuje s našimi produktmi, technológiou a procesmi a prostredníctvom spolupráce s kolegami na všetkých úrovniach sa zoznamuje s kultúrou a hodnotami spoločnosti
- počas celého programu Trainee pomáha kandidátom pridelený Tútor a v spolupráci s ním pracujú Trainee na rôznych projektoch a úlohách

Náplň práce:
- vykonávanie činností vo výrobe posilňovacích strojov
- operatívna analýza a riešenie problémov ako aj čiastkových úloh podľa zadelenia na jednotlivé oddelenia
- dodržiavanie noriem interných postupov
- kontrola a zabezpečovanie kvality

- 13. a 14. plat
- Príplatky nad rámec Zákonníka práce
- Darčekové poukážky na kvartálnej báze
- Mimoriadne voľno nad rámec Zákonníka práce
- Zamestnanecké benefity v duchu WELLNESS LIFESTYLE - "zdravého životného štýlu"
- Posilňovňa pre zamestnancov priamo v spoločnosti
- Pravidelné spoločenské a športové podujatia
- Stravovanie vo firme za zaujímavých podmienok
- Práca pre silnú a stabilnú medzinárodnú spoločnosť
- Pravidelné odborné školenia

Vopred ďakujeme za zasielanie štruktúrovaného životopisu v slovenskom jazyku.

Hľadáme kandidátov na pozíciu Trainee so smerovaním na odd. Kvality, odd. Inžiniering montáže, odd. Inžiniering kovovýroby

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

absolvent (TECHNICKÉ A STROJÁRSKE VZDELANIE)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozitívny prístup k práci
- orientácia na prácu v tíme
- pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
- zmysel pre zodpovednosť
- odhodlanie budovať kariéru v našom závode

Technogym je svetovým lídrom v realizácii inovatívnych riešení pre WELLNESS/ zdravý životný štýl. Naše zariadenia sú využívané viac než 15 miliónmi ľudí a nachádzajú sa vo viac ako 35.000 fitness centrách a 20.000 domácnostiach vo svete. Sme oficiálnym dodávateľom Olympijských a Paraolympijských hier od Sydney 2000, Atény 2004, Turín 2006, Peking 2008 , Londýn 2012 , naposledy sme boli oficiálnym dodávateľom pre OH Rio de Janeiro 2016.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Priemyselný park Malý Krtíš
990 01 Malý Krtíš
ID: 2320972   Dátum zverejnenia: 26.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,30 € nástupná hodinová mzda + mesačná variabilná zložka (osobné hodnotenie a tímový bonus)