Údržbár

TECHNOGYM E.E., s. r.o.

Miesto práce
Malý Krtíš, Veľký Krtíš
Termín nástupu
dohodou
3,80 € nástupná hodinová mzda + mesačná variabilná zložka (osobné hodnotenie a tímový bonus) od 2.mesiaca + garantovaný nárast hodinovej mzdy po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečovať fungovanie strojov a zariadení podľa bezpečnostných noriem
- Zabezpečovať pravidelné čistenie strojov a zariadení a rovnako aj pracovísk údržby
- Sledovanie technického stavu technologických zariadení
- Oprava strojno-technologických zariadení
- Preventívna údržba a odstraňovanie závad na základe programu údržby
- Zasahovať v prípade porúch strojov a zariadení
- Vykonávať pravidelnú strojársku údržbu, zabezpečovať správny chod bežných zariadení v závode
- Inštalácia a montáž nových zariadení technického charakteru
- Obsluha zvislých posuvných brán s motorovým pohonom s výškou zdvihu nad 2,7 m – sekčných, rýchlobežných a protipožiarnych.
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti za účelom zlepšovanie výsledkov podľa kľúčových výkonnostných ukazovateľov nastavených na oddelení

PRACOVNA DOBA : dvojzmenná prevádzka, prípadne trojzmenná prevádzka

- 13. a 14. plat
- Príplatky nad rámec Zákonníka práce
- Darčekové poukážky na kvartálnej báze
- Mimoriadne voľno nad rámec Zákonníka práce
- Zamestnanecké benefity v duchu WELLNESS LIFESTYLE - "zdravého životného štýlu"
- Posilňovňa pre zamestnancov priamo v spoločnosti
- Pravidelné spoločenské a športové podujatia
- Stravovanie vo firme za zaujímavých podmienok
- Práca pre silnú a stabilnú medzinárodnú spoločnosť
- Pravidelné odborné školenia

Vopred ďakujeme za zasielanie štruktúrovaného životopisu v slovenskom jazyku.

Oslovovať budeme iba vybraných kandidátov!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

- § 21 - 23 odborná spôsobilosť elektrotechnika
- znalosť čítania výkresov strojov a zariadení
- skúsenosti s hydraulikou
- skúsenosti s mechanickými zariadeniami (napr. ohýbačka, vŕtačka, píla, výmena čerpadiel)
- skúsenosti s vodoinštalačnými prácami vítané

- pozitívny prístup k práci
- flexibilita a ochota učiť sa
- samostatnosť, presnosť, zodpovednosť

TECHNOGYM je svetovým lídrom v realizácii inovatívnych riešení pre WELLNESS a zdravý životný štýl.
TECHNOGYM je výrobcom wellness zariadení zameraných na kardio, vytrvalosť, rehabilitáciu, fitnes a silový tréning.
Naše produkty sa využívajú v posilňovniach, vo wellness centrách, v rehabilitačných a zdravotníckych zariadeniach, v zariadeniach zameraných na preventívnu liečbu a v domácnostiach po celom svete.
Sme oficiálnym dodávateľom Olympijských a Paralympijských hier.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2019364  Dátum zverejnenia: 1.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,80 € nástupná hodinová mzda + mesačná variabilná zložka (osobné hodnotenie a tímový bonus) od 2.mesiaca + garantovaný nárast hodinovej mzdy po skúšobnej dobe