Nákupca

TECHNOGYM E.E., s. r.o.

Priemyselný park Malý Krtíš, 990 01 Malý Krtíš, okres Veľký Krtíš
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné riadenie zverených projektov a pravidelné reportovanie stavu zverených projektov vzhľadom k stanoveným ukazovateľom ako časový alebo finančný plán nadriadeným
- spolupráca, prípadne samostatná práca pri vyjednávaní cien, dodávateľských podmienok a služieb (v prípade potreby koordinované centrálnym nákupom z Talianska)
- koordinovanie zverených lokálnych či medzinárodných projektov v spolupráci s kolegami a centrálou v Talianksu, ako aj ostatnými výrobnými a nevýrobnými úsekmi ako kvalita, logistika a R&D
- úzka spolupráca s centrálou spoločnosti v Taliansku pri definovaní stratégie nákupného oddelenie a manažment dodávateľov
- zodpovednosť za dodržiavanie zásad a procesov zavedených pre nákupné oddelenie
- zameranie sa na dopytovanie nových komponentov pre zverené projekty
- vyhľadávanie a rozvoj existujúcich a nových dodávateľov s cieľom znížiť náklady a zlepšiť dodávateľský servis a kvalitu dodávaných komponentov do výrobného závodu
- riešenie problémov s dodávateľmi a pravidelné hodnotenie spolupráce s dodávateľmi
- príprava štatistík, analýz, reportov pre potreby nadriadeného ako aj pre potreby centrály a ostatných úsekov spoločnosti
- spolupráca s ostatnými výrobnými aj nevýrobnými úsekmi spoločnosti

- vzdelávanie a jazykové kurzy
- práca v jedinečnom sektore wellness solution pre leadra v tomto segmente na svetovom trhu
- práca v známej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť spolupracovať na medzinárodných projektoch
- interné aj externé školenia
- stravovanie v jedálni spoločnosti
- darčekové poukážky
- firemné podujatia organizované pre zamestnancov a ich rodiny
- 13 a 14 plat

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické,technické

Jazykové znalosti

Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

nákupu strojárskych materiálov a komponentov

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti s rozvíjaním a riadením spolupráce s dodávateľmi
- znalosť nákupných a výrobných procesov výrobnej spoločnosti
- schopnosť čítať technickú dokumentáciu
- aktívny prístup pri riešení pracovných úloh
- flexibilita, samostatnosť,
- výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- samostatné rozhodovanie a riadenie procesov v rozsahu svojej zodpovednosti
- zvedavosť a schopnosť nachádzať nové riešenia
- záujem učiť sa nové veci a pracovať v tíme
- pružnosť v myslení
- zmysel pre zodpovednosť a orientácia na cieľ
- schopnosť riadiť si vlastný čas, priority a viac projektov súbežne

TECHNOGYM je svetovým lídrom v realizácii inovatívnych riešení pre WELLNESS a zdravý životný štýl.
TECHNOGYM je výrobcom wellness zariadení zameraných na kardio, vytrvalosť, rehabilitáciu, fitnes a silový tréning.
Naše produkty sa využívajú v posilňovniach, vo wellness centrách, v rehabilitačných a zdravotníckych zariadeniach, v zariadeniach zameraných na preventívnu liečbu a v domácnostiach po celom svete.
Sme oficiálnym dodávateľom Olympijských a Paralympijských hier.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1257915  Dátum zverejnenia: 12.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou