Quality Auditor pre kovovýrobu (výstupná kontrola)

TECHNOGYM E.E., s. r.o.

Miesto práce
Malý Krtíš
Termín nástupu
dohodou
4,10 € nástupná hodinová mzda + mesačná variabilná zložka (osobné hodnotenie a tímový bonus) od 2.mesiaca + garantovaný nárast hodinovej mzdy po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca vo viaczmennej prevádzke - 2 zmeny
• Dodržiavanie pracovného poriadku, pracovných inštrukcií, procedúr, disciplíny a pravidiel
• Kontrola strojárskej výroby – kontrola rozmerov komponentov, vizuálna kontrola zvarov
• Aktualizácia internej dokumentácie
• Zabezpečovať dodržiavanie noriem, interných postupov
• Zabezpečovať poriadok a kvalitu prostredia, poskytovaných nástrojov
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami podniku za účelom zlepšovania výsledkov podľa kľúčových ukazovateľov výkonnosti nastavených na oddelení
• Dodržiavanie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci

- 13. a 14. plat
- Príplatky nad rámec Zákonníka práce
- Darčekové poukážky na kvartálnej báze
- Mimoriadne voľno nad rámec Zákonníka práce
- Zamestnanecké benefity v duchu WELLNESS LIFESTYLE - "zdravého životného štýlu"
- Posilovňa pre zamestnancov priamo v spoločnosti
- Pravidelné spoločenské a športové podujatia
- Stravovanie vo firme za zaujímavých podmienok
- Práca pre silnú a stabilnú medzinárodnú spoločnosť
- Pravidelné odborné školenia

Vopred ďakujeme za zasielanie štruktúrovaného životopisu v slovenskom jazyku.

Oslovovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Windows - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• samostatnosť, presnosť, schopnosť a záujem učiť sa
• flexibilita, proaktivita, veľmi dobrá analytická schopnosť
• efektívne a rýchle riešenie vzniknutých problémov, schopnosť rozpoznať prioritu
• skúsenosti s kontrolou strojárskej produkcie - výhodou
• skúsenosti s používaním nástrojov na meranie - výhodou
• základy čítania technickej dokumentácie (výkresy, špecifikácie) - podmienka
• znalosť anglického alebo talianskeho jazyka – výhodou

TECHNOGYM je svetovým lídrom v realizácii inovatívnych riešení pre WELLNESS a zdravý životný štýl.
TECHNOGYM je výrobcom wellness zariadení zameraných na kardio, vytrvalosť, rehabilitáciu, fitnes a silový tréning.
Naše produkty sa využívajú v posilňovniach, vo wellness centrách, v rehabilitačných a zdravotníckych zariadeniach, v zariadeniach zameraných na preventívnu liečbu a v domácnostiach po celom svete.
Sme oficiálnym dodávateľom Olympijských a Paralympijských hier.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1182363  Dátum zverejnenia: 9.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,10 € nástupná hodinová mzda + mesačná variabilná zložka (osobné hodnotenie a tímový bonus) od 2.mesiaca + garantovaný nárast hodinovej mzdy po skúšobnej dobe