Sales Representative

TECHNODAT, CAE - systémy, spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 2 000 EUR/mesiacVýška základnej mzdy závisí od skúseností kandidáta. K základnej mzde je možné získať výkonnostné mesačné, kvartálne a ročné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste absolventom alebo máte chuť na nové výzvy?

Pripojte sa k našej vízií podporovať tvorbu trvalo udržateľných produktov.

Na pozíciu Sales Representative hľadáme osobu, ktorá dbá o dosiahnutie príjmových a rastových cieľov spoločnosti podľa plánu. Hľadá zákaznícke benefity pri využívaní Dassault Systemes riešení, procesov a rolí. Získava záväzok zákazníka k dlhodobej transformácií (digitalizácií).

Vaša náplň práce bude:
- aktívne vyhľadávať nové firmy potenciálnych zákazníkov metódami "cold calling", "cold mailing", "social networking"
- kvalifikovať "leady" z marketingových kampaní, web stránok alebo sociálnych sieti
- vytvárať a neustále aktualizovať predajné predpovede "forecasting"
- dôsledne dokumentovať všetky aktivity v procese
- identifikovať požiadavky a potreby zákazníkov a komunikovať ich s technickým tímom
- zaistiť komunikáciu medzi potencionálnym zákazníkom a technickým tímom
- pripravovať obchodné ponuky a obsah predajných zmlúv a prezentovať ich zákazníkovi
- viesť prezentácie predstavení riešení a celkovej ponuky s cieľom predstaviť pridanú hodnotu pre zákazníka

Flexibilný pracovný čas a možnosť práce z home office
Rastúce ohodnotenie podľa prístupu a výsledkov
Podpora vzdelávania
A mnoho ďalších benefitov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Bitrix24 - Pokročilý
Microsoft Teams - Pokročilý
LinkedIn Sales Navigator - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
Schopnosť koordinovať ľudí v tíme
Ochota neustále sa vzdelávať a hľadať príležitosti na rozvoj

Výhodou je ak máš skúsenosti s:
• obchodnou alebo konzultačnou činnosťou
• predajom implementácie riešení typu PLM, ERP
• procesmi v priemyselných odvetviach a ich používaním
• platformou 3DEXPERIENCE
• prácou v akomkoľvek PLM, ERP alebo CRM

TECHNODAT je vedúca spoločnosť v oblasti PLM, ktorá rovnako ako svet okolo nás sa transformuje a hľadá nových ľudí do tímu, ktorí vítajú zmenu ako príležitosť pre svoj osobný rast. Tešíme sa, že na tejto ceste sa môžeme vzájomne obohatiť, veľa sa naučiť a získať nové skúsenosti a zážitky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4511734  Dátum zverejnenia: 1.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac