Reagujte bez životopisu

Application Engineer

TECHNODAT, CAE - systémy, spol. s r.o.

Miesto práce
Myjava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Nástup možný ihneď
1 250 - 1 800 EUR/mesiacVýška základnej mzdy závisí od skúseností kandidáta. K základnej mzde je možné získať výkonnostné mesačné, kvartálne a ročné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste absolventom alebo máte chuť na nové výzvy?

Pripojte sa k našej vízií podporovať tvorbu trvalo udržateľných produktov.

Na pozíciu Application Engineer hľadáme človeka s chuťou hľadať riešenia a vytvárať nové aplikácie pre zefektívnenie práce so softvérmi v strojárstve ale aj v iných oblastiach.

Vaša náplň práce bude:
- konzultáciou zistiť požiadavky interných a externých zákazníkov na prípravu detailnej špecifikácie vlastností aplikácie
- načrtnúť prístup implementácie zdôrazňujúci obchodný prínos, tvorbu hodnoty, kľúčové riziká a stratégie na zmiernenie
- odhadovať časovú náročnosť tvorby daného riešenia pre cenovú ponuku
- pravidelne profesionálne komunikovať, informovať a predstavovať aktuálny stav projektu zákazníkovi, možné výzvy a problémy
- implementovať požiadavky zákazníka vo vybranom objektovo orientovanom programovacom jazyku do funkčnej a užívateľsky príjemnej aplikácie
- vytvoriť metodiky použitia aplikácie a zaškoliť koncových užívateľov do používania aplikácie
- dokumentovať svoju prácu v súlade s firemnými štandardmi
- denne pracovať so systémami JIRA a CONFLUENCE

Flexibilný pracovný čas a možnosť práce z home office
Rastúce ohodnotenie podľa prístupu a výsledkov
Podpora vzdelávania
A mnoho ďalších benefitov

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce:
Trenčín, Myjava, Trnava
Možné cestovanie na pobočku v Zlíne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
Java - Pokročilý
3DEXPERIENCE - Pokročilý
CAD systémy - Pokročilý
Agilné metodiky - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vybudovaná zodpovednosť, disciplinovanosť a schopnosť objektívne zhodnotiť vlastný výkon.
Schopnosť hľadať alternatívne riešenia.
Skúsenosti s vypracovaním funkčných a technických špecifikácií v IT.
Základy programovania Java alebo Java Script.
Rutinná práca s aplikáciami MS Word, Excel, PowerPoint, Teams.

Výhodou je ak máš skúsenosti s:

• 3DEXPERIENCE platformou
• prácou 3D CAD software
• prácou v software JIRA a Confluence
• implementáciou PLM alebo ERP
• agilným riadením ako napr. SCRUM

TECHNODAT je vedúca spoločnosť v oblasti PLM, ktorá rovnako ako svet okolo nás sa transformuje a hľadá nových ľudí do tímu, ktorí vítajú zmenu ako príležitosť pre svoj osobný rast. Tešíme sa, že na tejto ceste sa môžeme vzájomne obohatiť, veľa sa naučiť a získať nové skúsenosti a zážitky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4508758  Dátum zverejnenia: 26.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac