Senior Software Consultant

TECHNODAT, CAE - systémy, spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 350 - 1 800 EUR/mesiacodmena závislá od výsledku bez hornej hranice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spolupracuješ s tímom, ktorý sa skladá z Business Consultant alebo Solution Architect a na základe ich vstupov pripravíš technické riešenie požiadaviek konkrétnou aplikáciou a jej funkcionalitou v kontexte celého procesu. Návrh predstavíš klientovi s dôrazom na pridanú hodnotu, ktoré mu naše riešenie prinesie a jeho prípadné pripomienky zapracuješ do návrhu s cieľom dosiahnuť optimálny výsledok. Na záver zaškolíš užívateľov do navrhnutého riešenia.
Profesionálne komunikovať klientami a konzultačnou formou zistiť, aké majú problémy s danou aplikáciou a navrhneš riešenie, ktoré naplní ich potreby a eliminuje alebo úplne odstráni nedostatky.
Aby si bol dlhodobo schopný poskytovať tieto profesionálne služby potrebuješ sústavne rásť a posúvať sa vo svojej profesionalite a preto sa neustále vzdelávaš v kontinuálne pribúdajúcich funkcionalitách 3DEXPERIENCE platformy.

Čo očakávame:

Pri tejto práci očakávame, že máš v sebe vybudovanú zodpovednosť, disciplinovanosť a dokážeš objektívne zhodnotiť svoj výkon.
Otvorene komunikuješ s klientami a kolegami.
S radosťou dokážeš svoju prácu odprezentovať tak, aby si zaujal.
Hľadáš alternatívne riešenia, s odvahou skúšaš veci robiť inak a rýchlo sa adaptuješ pri prichádzajúcich zmenách.
Si ochotný/á pracovať na sebe a s odvahou riešiť situácie mimo komfortnej zóny.
Nerobí ti problém komunikovať po anglicky.
Zaujímaš sa o digitalizáciu a o nové technológie, ktoré svet ponúka.

Flexibilný pracovný čas a možnosť práce z home office
Rastúce ohodnotenie podľa prístupu a výsledkov
Podpora vzdelávania
A mnoho ďalších benefitov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
Java - Pokročilý
3DEXPERIENCE - Pokročilý
CAD systémy - Pokročilý
Agilné metodiky - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Senior Software Engineer

Počet rokov praxe

5

Minimálne požiadavky:
• Pracovné skúsenosti na pozícií Senior Software Engineer 5 rokov a viacero projektov
• Skúsenosti s vypracovaním funkčných a technických špecifikácií v IT
• Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
• Schopnosť organizovať si prácu v tíme
• Základy programovania Java alebo Java Script
• Rutinná práca s aplikáciami MS Word, Excel, PowerPoint, Teams
• Anglický jazyk na úrovni B2

Výhodou je ak máš skúsenosti s:

• 3DEXPERIENCE platformou
• prácou 3D CAD software
• prácou v software JIRA a Confluence
• implementáciou PLM alebo ERP
• agilným riadením ako napr. SCRUM

TECHNODAT je vedúca spoločnosť v oblasti PLM, ktorá rovnako ako svet okolo nás sa transformuje a hľadá nových ľudí do tímu, ktorí vítajú zmenu ako príležitosť pre svoj osobný rast. Tešíme sa, že na tejto ceste sa môžeme vzájomne obohatiť, veľa sa naučiť a získať nové skúsenosti a zážitky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4179426  Dátum zverejnenia: 20.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac