Sales Consultant

TECHNODAT, CAE - systémy, spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 300 EUR/mesiacodmeny podľa výkonu bez horného limitu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vytvárať a budovať vzťahy s existujúcimi zákazníkmi ale aj s potencionálnymi klientami. Byť s nimi v pravidelnom kontakte, aktívne ich počúvať a vyhľadávať príležitosti pre naše riešenia. Následne tvoje zistenia konzultuješ s technickým tímom a spolu hľadáte riešenie, ktoré dokáže naplniť zistené požiadavky a potreby. Navrhované riešenie predstavíš klientovi zrozumiteľným spôsobom a vysvetlíš mu pridanú hodnotu, ktoré mu naše riešenie prinesie.
Patríš k najdôležitejším oporám celého procesu, pretože musíš dobre spoznať zákazníka, rozumieť jeho potrebám a dokážeš v „jeho jazyku“ odprezentovať naše riešenie. Si súčasťou celého procesu realizácie od prvého kontaktu až po odovzdanie realizovaného projektu.
Aby si bol dlhodobo schopný poskytovať tieto profesionálne služby potrebuješ sústavne rásť a zlepšovať svoje profesionálne schopnosti a preto sa neustále vzdelávaš v pribúdajúcich novinkách a možnostiach 3DEXPERIENCE platformy, rovnako ako v predajných zručnostiach.

Čo očakávame:
• Zodpovednosť, disciplinovanosť a objektívnosť pri zhodnotení svojho výkonu.
• Záujem nadväzovať kontakty s novými ľuďmi
• Otvorenosť v komunikácii s kolegami a partnermi na projektoch.
• Zanietenie a schopnosť odprezentovať prácu tak, aby si zaujal.
• Otvorenosť k alternatívnym riešeniam, a odvahu robiť veci inak
• Schopnosť rýchlej adaptácie pri prichádzajúcich zmenách.
• Ochota pracovať na sebe a s odvahou riešiť aj situácie mimo komfortnej zóny.
• Nerobí ti problém komunikovať po anglicky.
• Záujem sa vzdelávať v obchodných zručnostiach ale aj v technických možnostiach nami ponúkaných riešení

• Flexibilný pracovný čas a možnosť práce z domu
• Možnosť vzdelávať sa v obchodných zručnostiach a komunikácii
• Otvorenú komunikáciu a podporu veci riešiť inak
• Rastúce platové ohodnotenie závislé od dosiahnutých výsledkov, bez hornej hranice
• A mnoho ďalších benefitov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Minimálne požiadavky:
• Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
• Schopnosť koordinovať ľudí v tíme
• Ochota neustále sa vzdelávať a hľadať príležitosti na rozvoj
• Rutinná práca s aplikáciami MS Teams, Word, Excel, PowerPoint
• Anglický jazyk na úrovni B2
• Vodičský preukaz skupiny B

Výhodou je ak máš skúsenosti s:
• obchodnou alebo konzultačnou činnosťou
• predajom implementácie riešení typu PLM, ERP
• procesmi v priemyselných odvetviach a ich používaním
• platformou 3DEXPERIENCE
• prácou v akomkoľvek PLM, ERP alebo CRM

TECHNODAT je vedúca spoločnosť v oblasti PLM, ktorá rovnako ako svet okolo nás sa transformuje a hľadá nových ľudí do tímu, ktorí vítajú zmenu ako príležitosť pre svoj osobný rast. Tešíme sa, že na tejto ceste sa môžeme vzájomne obohatiť, veľa sa naučiť a získať nové skúsenosti a zážitky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4117118  Dátum zverejnenia: 6.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac