Manažér realizácie projektov SnowFactory - umelé zasnežovanie

TECHNOALPIN EAST EUROPE, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 2, Žilina
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacFinálna výška mzdy bude upravená podľa skúseností kandidáta a vzájomnej dohody. Mzda bude následne upravená po získaní všetkých potrebných znalostí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SnowFactory je inovatívna technológia zasnežovania, ktorá dokáže produkovať sneh najvyššej kvality bez ohľadu na teplotu vzduchu.
Toto snežné zariadenie nielenže zvyšuje spoľahlivosť plánovania počas celej zimy, ale je aj skvelým riešením pre bezpečný začiatok sezóny.
VIac informácií nájdete tu:

Hľadáme kolegu, ktorý bude mať po komplexnom zaškolení na starosti riadenie projektov v rámci celej spoločnoti TechnoAlpin - celosvetovo. Čo bude jeho úlohou?

Objasnenie potrieb pri príprave staveniska pre systém Snowfactory
Objednávky, koordinácia, kontakty so zákazníkom, stretnutia na stavenisku a riešenie potrieb
Vypracovanie požadovanej dokumetácie, vrátane príslušných správ a záznamov zo stretnutí, interné objednávky a prípadné objasnenia s dodávateľmi a technickým oddelením.
Zodpovednosť za uvedenie systému do prevádzky vrátane potrebných skúšok na mieste u zákazníka až po zdokumentované odovzdanie systému.
Podpora (pokiaľ už nie je pokrytá servisom)

Čo ponúkame okrem 13.platu?
Rôznorodé a zaujímavé úlohy v úspešnej, perspektívnej a medzinárodnej spoločnosti.
Rozsiahle školenia a podporu, ako aj osobný a profesionálny rozvoj
Príjemnú pracovnú atmosféru v motivovanom a mladom tíme.
Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom.

Za svoju silnú pozíciu na globálnom trhu vďačíme našim zamestnancom - každému z nich.
Podporujeme ľudí, ktorých baví rásť spolu s nami a každý deň zlepšovať naše produkty.
Ak sme vzbudili Váš záujem, tešíme sa na Vašu žiadosť a stretnutie s Vami.
Životopis by sme radi obdržali aj v anglickom jazyku
Kontaktovať Vás budeme telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie, najlepšie v oblasti konštrukcie chladiacich zariadení (minimálne v oblasti elektrotechniky alebo konštrukcie zariadení)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Riadenie projektov

Počet rokov praxe

3

Skúsenosti s riadením a podporou projektov,
Samostatný štýl práce, precízna práca, organizačné schopnosti
Požadujeme dobrú znalosť anglického jazyka, nemecký jazyk je výhodou
Veľká ochota cestovať

Spoločnosť TechnoAlpin zaručuje prvotriednu kvalitu snehu pre spokojných nadšencov zimných športov na celom svete. S viac ako 30-ročnými skúsenosťami je spoločnosť lídrom na svetovom trhu v oblasti technického zasnežovania a zamestnáva viac ako 700 ľudí po celom svete.
Sme medzinárodná spoločnosť, zaoberajúca sa projektovaním a realizáciou manuálnych a plnoautomatických systémov zasnežovania, predajom snežnej techniky a servisnou činnosťou.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4778589  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac