Technický vedúci zváračskej prevádzky

TECHNOALPIN EAST EUROPE, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 2, Žilina
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacFinálna výška mzdy bude upravená podľa skúseností kandidáta a vzájomnej dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu plánovanú novú zváračskú dieľňu v novej výrobnej hale v Dolnom Hričove, hľadáme kolegu, ktorý bude zodpovedný za jej chod, organizáciu a riadenie. Plán jej uvedenia do prevádzky je na prelome rokov 2024 - 2025, dovtedy bude prebiehať zaškolenie v našej centrále v Bolzane v Taliansku.

Po zaučení bude úlohou vedúceho:
Plánovanie, riadenie a koordinovanie novej výroby, výrobných procesov a kapacít.
Zodpovedanie za tvorbu výrobných plánov a rozpočtov.
Sledovanie efektivity výroby, kontrola výkonnosti tímu.
Koordinovanie, vedenie, hodnotenie a motivovanie zamestnancov, evidencia a spracovanie odpracovaných a zaúčtovaných hodín zamestnancov k jednotlivým zákazkám.
Dodržiavanie BOZP a predpísaných štandardov.
Ďalšie činosti, ktoré budeme spolu nastavovať.

Čo ponúkame okrem 13.platu?
Rôznorodé a zaujímavé úlohy v úspešnej, perspektívnej a medzinárodnej spoločnosti.
Rozsiahle školenia a podporu, ako aj osobný a profesionálny rozvoj
Príjemnú pracovnú atmosféru v motivovanom a mladom tíme.
Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom.

Za svoju silnú pozíciu na globálnom trhu vďačíme našim zamestnancom - každému z nich.
Podporujeme ľudí, ktorých baví rásť spolu s nami a každý deň zlepšovať naše produkty.
Ak sme vzbudili Váš záujem, tešíme sa na Váš životopis a stretnutie s Vami.
Životopis nám pošlite aj v cudzom jazyku - anglicky, nemecky alebo taliansky.
Kontaktovať Vás budeme telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, technika, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Riadenie výroby

Počet rokov praxe

5

Výborné riadiace schopnosti a ľudský prístup
Znalosť predpisov BOZP
Znalosť jedného cudzieho jazyka je podmienkou - nemčina, angličtina, taliančina
Skúsenosť s vedením ľudí
Prax na obdobnej pozícii
Organizačné schopnosti, dôslednosť, precíznosť, samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita, odolnosť voči stresu
Strojárske alebo technické vzdelanie

Spoločnosť TechnoAlpin zaručuje prvotriednu kvalitu snehu pre spokojných nadšencov zimných športov na celom svete. S viac ako 30-ročnými skúsenosťami je spoločnosť lídrom na svetovom trhu v oblasti technického zasnežovania a zamestnáva viac ako 700 ľudí po celom svete.
Sme medzinárodná spoločnosť, zaoberajúca sa projektovaním a realizáciou manuálnych a plnoautomatických systémov zasnežovania, predajom snežnej techniky a servisnou činnosťou.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4778518  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac